spot_imgspot_img


Michał Lempart z Gliwic po wypadku potrzebuje pomocy

Michał Lempart, mieszkaniec Gliwic, miał wypadek samochodowy, teraz musi walczyć o swoją sprawność.

Michał to pełen życia młody chłopak, niezwykle lubiany przez swoich kolegów, przewodniczący klasy, realizujący swoje pasje, takie jak szachy, judo. Powinien beztrosko śmiać się, bawić i cieszyć dzieciństwem… Tymczasem po wypadku każdy dzień to ból i intensywna praca, aby odzyskać dawne życie.

Wierzymy, że rehabilitacja jest dla Michała jedyną drogą, by mógł odzyskać to, co zostało mu tak nagle zebrane.

„Nie potrafię opisać emocji, które odczuwałam, gdy dowiedziałam się, że w trakcie ich podróży na autostradzie wydarzył się wypadek. Moja córka nie odniosła poważnych obrażeń, mąż miał porozcinane ręce, a Michał… Mój Michałek z zagrożeniem życia został odwieziony Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala” – informuje mama Michała.

Kliknij i pomóż Michałowi

„Z uwagi na rozległy uraz czaszkowo-mózgowy syn został poddany natychmiastowej operacji, a następnie wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Po 5 dniach został wybudzony i jak się okazało, miał niedowład prawej części ciał oraz zaburzenia mowy. Po wypadku nasza rzeczywistość całkowicie się zmieniła – Michałek nie mówił, nie chodził, leżał. Z uwagi na uraz głowy i ubytek w czaszce musiał być pod stałą opieką lekarzy i rodziców. Bardzo intensywna rehabilitacja doprowadziła do tego, że syn aktualnie porusza się za pomocą chodzika lub wózka inwalidzkiego. Nie może przebywać wśród tłumu i głośnej muzyki. Szybko się męczy i ma problem z mową. Nie może przebywać sam” – informuje mama Michała.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI