r e k l a m a
spot_imgspot_img

Miłosna gra Cosmic Love – walentynki w CH FORUM Gliwice

Z okazji walentynek gliwickie CH FORUM przygotowało… miłosną grę. Ma również 650 nagród o łącznej wartości 30 000 zł, którymi nagradza swoich klientów za zakupy w ramach programu lojalnościowego „Leć do Forum”.

Ci, którzy kochają nagrody, właśnie powinni polecieć po nie do CH FORUM. Ale koniecznie odwiedzić też stronę forumgliwice.online. Łatwo i przyjemnie zarejestrują na niej swoje paragony za zakupy (minimum za 30 zł), aby otrzymać jedną ze wspomnianych nagród.

W walentynkowej akcji CH FORUM szczególnie kocha się w kartach podarunkowych i e-bonach do wybranych restauracji. Premiuje klientów do wyczerpania nagród, według następujących zasad:
• zakupy na kwotę min. 50 zł, potwierdzone jednym paragonem = bon do restauracji na 20 zł;
• zakupy na kwotę min. 200 zł, potwierdzone co najmniej dwoma paragonami = karta podarunkowa o wartości 50 zł;
• zakupy na kwotę min. 350 zł, potwierdzone co najmniej trzema paragonami = karta podarunkowa o wartości 100 zł.
Akcja promocyjna skończy się 13 lutego. Aby z niej skorzystać, należy rejestrować wyłącznie paragony za zakupy dokonane w okresie jej trwania tj. w dniach 8-13 lutego.

KOSMICZNA MIŁOŚĆ – W TO MI GRAJ!

Również za pośrednictwem platformy forumgliwice.online, centrum zachęca do zagrania (do 15 lutego) w pełną miłości i nagród grę Cosmic Love. Jej prosta fabuła to historia o wielkiej miłości, która jest gdzieś w kosmosie. Wyczekująca jej, bardzo stęskniona druga połówka, wysyła kolejne fale serduszek. Zadaniem gracza jest odpowiadanie jej serduszkami w tych samych kolorach, aby zmniejszać narastający poziom tęsknoty. Oprócz dobrej zabawy gra daje możliwość zdobycia nagród: bonu podarunkowego o wartości 500 zł za najlepszy wynik w grze; lub którejś z nagród za kolejne miejsca, a są to: dwie nagrody o wartości 200 zł, trzy nagrody o wartości 100 zł oraz cztery nagrody o wartości 50 zł.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI