r e k l a m a


Przyjechał swoim bmw, by ukraść tylną kanapę z innego bmw

Gliwiczanin wstał w środku nocy do dziecka i zerknął przez okno. Coś go zatrzymało… Od tego momentu akcja na jednym z łabędzkich osiedli potoczyła się błyskawicznie.

Mieszkańca bloku przy ul. Kosmonautów zaniepokoił widok dwóch mężczyzn kręcących się obok aut sąsiada. Świadek nie zlekceważył sprawy, natychmiast powiadomił właściciela.

W tak zwanej złodziejskiej porze (godz. 2.50) właściciel bmw i hyundaia zatrzymał złodzieja, który razem ze wspólnikiem włamał się do jego samochodów. Z hyundaia skradziono akumulator, a z bmw tylną kanapę.

Jeden włamywacz został ujęty, drugi zbiegł razem z łupem – siedziskiem. Zatrzymanego młodego mężczyznę przekazano powiadomionemu o zdarzeniu patrolowi policji.

Jak się okazało, 25-letni mieszkaniec gminy Pilchowice, nigdy nienotowany, przyjechał na „skok” swoim samochodem marki bmw. Pojazd wraz z właścicielem przetransportowano do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. – Trwa ustalanie drugiego z włamywaczy, jego ujęcie to kwestia czasu – zapewnia policja.

Za kradzież z włamaniem polskie prawo przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI