spot_img

Młoda mama z Gliwic walczy z rakiem. Pomóżmy Kasi

Kasia z Gliwic jest po czwartym cyklu chemii. Nadzieją na pokonanie raka jest terapia nierefundowanym lekiem Nivolumab.

– Wiemy, że leczenie będzie długie, trudne i niestety kosztowne, ale nie mamy wyjścia – musimy ratować życie Kasi – mówi rodzina 34-latki.

„Na zdjęciu, które widzisz powyżej jesteśmy jeszcze szczęśliwą rodziną, zupełnie nieświadomą tego, że za chwilę do naszego życia wkroczy rak, który będzie próbował odebrać nam Kasię. Mi zabrać żonę, a naszemu synkowi ukochaną mamę” – czytamy na stronie zbiórki.

Pomóżmy Kasi z Gliwic! Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/walka-kasi

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

    • Ci, którzy nie mają wyjścia muszą prosić o pomoc w taki właśnie sposób. Nie mnie, nie Tobie i innym oceniać. Chcesz – możesz wspomóc. Nie chcesz – kliknij wstecz i poczytaj inny artykuł.

    • Jak można napisać coś takiego? Oczywiście masz prawo przekazać datek na dowolnie wybrany cel, ale po co taki komentarz? Pustogłowie się szerzy…nie do pomyślenia…

      • Widocznie można jak widzisz 🙂 Czy ja Cię obrażam??? Bo nie wiem dlaczego ty mnie obrażasz? Pustogłowie to może ma Twoja mamusia i tatuś….a nie ja !!!!Bo ja nikogo tutaj nie wyzywam…

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI