Mnóstwo atrakcji podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gliwicach

Kuszące korzennym aromatem pierniki i słodkie, pełne przypraw grzane wino – takie świąteczne zapachy i smaki można znaleźć na Gliwickim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Atrakcji w tym roku nie zabraknie – już 6 grudnia na Rynku stanie wspaniała wiedeńska karuzela, a prezenty rozda nie kto inny, jak Święty Mikołaj!

Smakołyki, świąteczne ozdoby, rękodzieło – w drewnianych domkach na Rynku znajdziecie moc inspiracji na prezenty pod choinkę. Jarmark jest czynny od poniedziałku do piątku między godz. 12.00 a 18.00, a w soboty i niedziele do godz. 19.00. Serce Starówki wygląda bajecznie – świąteczny klimat udzieli się każdemu!

6 grudnia szczególnie zapraszamy najmłodszych. Specjalnie dla nich do Gliwic zawita Święty Mikołaj w towarzystwie swoich niezawodnych elfów. Będzie też Zimowy Park Doświadczeń i emocjonujące spotkanie z bohaterami „Psiego Patrolu”. A 7 grudnia o godz. 18.00 przygotowaliśmy coś rozgrzewającego dla (d)ucha! Specjalny koncert z okien kamienicy pod numerami 4 i 5 da grupa Saksoholicy.

Od 6 grudnia do końca Jarmarku (22 grudnia) będzie także można przejechać się na karuzeli wiedeńskiej – zdobionej w stylu retro. Dużą atrakcją tegorocznej imprezy jest także świąteczna piramida oraz interaktywny domek „Chór Aniołów”. Miasto Gliwice zaprasza na Jarmark!

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI