Moc świątecznych wydarzeń i atrakcji w CH FORUM Gliwice

Kiermasze charytatywne, jarmark produktów regionalnych, warsztaty tworzenia kreatywnych ozdób, pakowalnia prezentów, koncert, a także akcja promocyjna z kartami podarunkowymi w prezencie. Oto moc przedświątecznych wydarzeń i atrakcji, które na grudzień przygotowało gliwickie CH FORUM.

KIERMASZE CHARYTATYWNE
Jak co roku, w okresie przedświątecznym CH FORUM gości kiermasze organizowane przez organizacje społeczne i charytatywne. W tym roku klienci spotkają na pasażu wolontariuszy gliwickiego Stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-Sobie-Ręce”, a także Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” przy Fundacji Różyczka.
Niepowtarzalne dzieła i kreatywne ozdoby świąteczne zaprezentują także gliwickie rękodzielniczki, które wracają do CH FORUM po okresie przerwy. Środki zebrane przez nie pomogą mniej zamożnym artystkom i ich rodzinom w zorganizowaniu świąt.
O szczegółach, w tym dniach i godzinach ww. aktywności, będzie można dowiedzieć się z aktualności na stronie internetowej centrum: forumgliwce.pl

PIĘKNE OZDOBY WYCZARUJESZ Z BIBLIOFORUM
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach i CH FORUM serdecznie zapraszają na rodzinne warsztaty, podczas których będzie można własnoręcznie stworzyć niebanalne ozdoby świąteczne. W sobotnie popołudnie, 11 grudnia w godzinach 13-19, przy warsztatowych stolikach w ruch pójdą kolorowe papiery, wstążki, włóczki, koraliki i cekiny. Uczestnicy zajęć wspólnie z bibliotekarzami wyczarują wszystko, czego tylko oni i choinka zapragną.

ŚWIĄTECZNY JARMARK REGIONALNY
Będzie pysznie na świątecznych stołach. Wjadą oscypki, wędliny, ręcznie malowane pierniki, a nawet kresowy specjał – piróg biłgorajski. To wszystko od regionalnych producentów, którzy wystawią swoje stoiska w dniach 9-23 grudnia w okolicach sceny głównej (parter). Jak na zimę przystało, na Jarmarku Regionalnym będzie można kupicie także kożuchy i kapcie. Będą też stoiska z oryginalnymi koszulkami, oraz wyrobami z drewna.

PODARUJ SOBIE KARTĘ
Karta podarunkowa to zawsze „trafiony” prezent na święta. Lecz po co czekać, aż ktoś ją sprezentuje? Klienci CH FORUM sami będą mogli odebrać jedną z kart za zrobione zakupy w gwiazdkowej akcji premiowej. Akcja potrwa od 12 do 19 grudnia, a suma nagród wynosi 30 000 zł. Szczegóły i regulamin promocji na stronie forumgliwice.online

ŁADNIE ZAPAKUJEMY
Skoro mowa o prezentach. O ich efektowne opakowanie zadbają w punkcie pakowania prezentów. Będzie on do dyspozycji klientów CH FORUM w dniach 10-23 grudnia. Warunkiem skorzystania z usługi są zakupy na kwotę co najmniej 50 zł i okazanie paragonu.

BELFER BAND KOLĘDUJE!
Najpiękniejsze świąteczne kolędy oraz piosenki z różnych stron świata w wykonaniu zespołu Belfer Band rozbrzmieją na Scenie Głównej CH FORUM w niedzielę 19 grudnia o godz. 18. „Santa baby”, „White Christmas”, „Ding dong”, „A la nanita nana” – to tylko niektóre z melodii, jakie klienci centrum usłyszą podczas wyjątkowego świątecznego koncertu.
Zespół Belfer Band powstał w 2008 roku, a w jego skład wchodzą pedagodzy i pracownicy, na co dzień zawodowo związani z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Gliwicach, których połączyła wspólna pasja – muzyka. Belfer Band ma w swoim repertuarze szeroki wachlarz piosenek zarówno polskich jak 
i zagranicznych. Organizatorami koncertu są CH FORUM oraz ZSP nr 5 w Gliwicach. Wstęp wolny.
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI