r e k l a m a


Modny finał z Karoliną Malinowską w Forum

Gości na okładkach modowych magazynów, ale w najbliższą sobotę, 23 kwietnia, zagości w CH FORUM.

Karolina Malinowska, znana modelka i aktorka, poprowadzi finał konkursu „Z FORUM możesz więcej”. Podzieli się też swoimi przemyśleniami na tematy mody, kariery i współczesnych trendów. Opowie o nich również Marcin Żak, stylista zaproszony do współpracy przy konkursie.

W modowych sklepach CH FORUM na klientów czekać będą atrakcyjne zniżki. Ostatnia odsłona miesiąca metamorfoz w CH FORUM mieć będzie modowy charakter. Uświetni ją wizyta Karoliny Malinowskiej. Na terenie centrum będzie ją można spotkać już od godz. 12:00. To doskonała okazja, aby poradzić się modelki w kwestii stylu i sezonowego must wear. Dostępne dla wszystkich konsultacje zaplanowano na godz. 13:30 i 18:00. Na scenie w CH FORUM zaprezentują się też finaliści konkursu „Z FORUM możesz więcej”. Bardzo odmienieni, wystylizowani przez Marcina Żaka, który przed finałem pomoże każdemu z uczestników w modowych zakupach oraz doradzi, jak dobrać odpowiedni strój.

Wielki finał i werdykt jury konkursu „Z Forum możesz więcej” o godzinie 17:00. Zanim to jednak nastąpi swoimi tanecznymi talentami (godz. 15:15) popiszą się najmłodsi kursanci gliwickiej Fabryki Tańca. Karolinę Malinowską spotkać też będzie można w wybranych salonach modowych gliwickiego centrum. Na wszystkich klientów czekać w nich będą weekendowe zniżki sięgające nawet 50 proc.
O KONKURSIE „Z FORUM MOŻESZ WIĘCEJ”
Wyłonieni w przesłuchaniach finaliści konkursu przez miesiąc ćwiczyli, przestrzegali diety i dbali o urodę oraz styl. Wydawali też ufundowane przez CH FORUM pieniądze na zakupy związane tematycznie z celem konkursu. Ich poczynania oceniali zaproszeni do projektu specjaliści: dietetyczka, trenerzy fitness, trenerka personalna i specjaliści od stylu i wizerunku. Ich zdanie będzie mieć wpływ na końcową klasyfikację rywalizujących w metamorfozie i podział nagród, o które walczą konkur­so­wicze. Główna nagroda to 2000 zł w formie karty podarunkowej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI