spot_imgspot_img


Morderca wyszedł z więzienia. Uprowadził i zgwałcił kobietę (TV)

Józef W. nazywany „wampirem z Gliwic” wyszedł niedawno z więzienia. Sąd w Opolu zgodził się na warunkowe wypuszczenie go na wolność. Zwyrodnialec uprowadził i zgwałcił młodą kobietę.

Morderca miał siedzieć 25 lat, ale sąd wypuścił go po 20 latach.

Przypomnijmy, że na początku lat 90. ubiegłego wieku Józef W. trafił do więzienia za czterokrotne zabójstwo. Zabijał siekierą i tłuczkiem do mięsa. Morderstwa były wyjątkowo krwawe i brutalne.

Bandyta udawał w więzieniu, że się zmienił. Sąd dał się nabrać.

– Początkowo jego wnioski były 12-krotnie odrzucane. – Nie wykazywał skruchy, nie żałował tych przestępstw – powiedziała Justyna Kopińska, dziennikarka badająca sprawę.

Kiedy złożył wniosek o warunkowe zwolnienie, jeden z więziennych wychowawców, jak wyjaśniła dziennikarka, doradził mu, aby wykazał skruchę.

– Rzeczywiście wyraził taką skruchę, tyle że była ona wyłącznie deklaratywna – twierdzi Kopińska.

Mężczyzna wyszedł na wolność w lutym ubiegłego roku, a pół roku później wielokrotnie zgwałcił 21-letnią mieszkankę Gliwic. Kobieta została uwolniona, bo udało jej się zawiadomić męża. Miała przy sobie telefon komórkowy. Zadzwoniła do męża, a ten wraz ze znajomymi wszedł do mieszkania, w którym była więziona.

Józef W. został zatrzymany. Gdy zostanie skazany za gwałt, będzie musiał odsiedzieć także 5 lat, które pozostały z poprzedniego wyroku.


fot & wideo: x-news

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nara
nara
8 lat temu

********** Polska

Eres
Eres
8 lat temu

Co za tekst?
Miała telefon, dzwoniła po męża, ale ja ją wielokrotnie zgwałcił. Czemu nie policja i czemu nie po pierwszym razie??
Słowa dziennikarki o skrusze – kto to jej pisał? Mój syn lat 7 tak się wypowiada.
Odnoszę wrażenie że autor artykułu nawet nie pokusił się sprawdzić plotki z lokalnych brukowców.
Oby tak dalej Państwo Redaktorzy, gratuluje

trodat
trodat
8 lat temu
Reply to  Eres

Ciebie za twoją głupotę i ignorancję powinno się tak samo izolować. Cytat z twojej wypowiedzi: „Miała telefon, dzwoniła po męża, ale ja ją wielokrotnie zgwałcił. Czemu nie policja i czemu nie po pierwszym razie??” Dla kogoś to jest tragedia a ty durne pytania zadajesz. Nie próbuj pouczać kogoś jak sam piszesz gorzej od syna. Oby chłopak nie poszedł w ślady tatusia i wyszedł na ludzi.

Aleksssss
Aleksssss
8 lat temu

Ku.wa i to jest Polska…gnój za 4 morderstwa wyszedł za dobre sprawowanie… Jak to w ogóle możliwe…?!?!?! NA KRZESŁO GO!!!!!!!!!!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Przestańcie…biedactwo po czwartym gwałcie dopiero zadzwoniła, ciekwe jakie były szczegóły tego rzekomego uprowadzenia. Na marginesie jaka normalna dziweczyna w wieku 21 wychodzi za mąż ??? przecież to jest duże niesamodzielne dziecko

smn
smn
8 lat temu

Je***e sądownictwo polskie. Taki człowiek powinien być izolowany do końca życia, a nie wypuszczany na wolność. Sędzia idiota !

g
g
8 lat temu

Aleksssssss zgadzam sie z Toba- na krzesło go!!!

eeetam
eeetam
8 lat temu

Sędzia powinien odpowiedzieć za współudział…

Wodnik
Wodnik
8 lat temu

A co z sędzią, który jest odpowiedzialny za ten gwałt? Chciałbym wiedzieć czy nadal jest sędzią i będzie wypuszczał następnych bandytów?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI