r e k l a m a


Motocykle i skutery w końcu w jednym miejscu na giełdzie

Koniec zawirowań i przenoszenia sprzedawców w różne miejsca.

W historii Gliwickiej Giełdy Samochodowej motocykle, skutery i quady zawsze miały swoje stałe miejsce ekspozycji, będące zarówno miejscem spotkań stałych bywalców giełdy i pasjonatów jednośladów. Budowa Autostrady A1 i Drogowej Trasy Średnicowej skomplikowały sprawę, bo stałe dotąd miejsce było niejednokrotnie przenoszone, co nie pozostało bez wpływu na jego funkcjonowanie. Przydzielenie dodatkowych terenów, w zamian za utracone pod budowę A1 i DTŚ, dało szansę rozwoju giełdy, a tym samym odbudowy i rozwinięcia działalności sektora dla jednośladów.

Sektor ten w całym swoim czasie funkcjonowania był znaczącym i charakterystycznym dla giełdy. Nowe miejsce dla motocykli, skuterów i quadów wyznaczono w sąsiedztwie sektora „Sprzedaż Samochodów”.

Można powiedzieć, że sektor pojazdów jednośladowych i quadów wrócił na swoje stare miejsce (wjazd bramą nr 2 od ulicy Błonie).

Ze względu na swój charakter, działa przede wszystkim w miesiącach ciepłych. Początek maja to najlepszy moment rozpoczęcia jego działalności. Sektor ten to nie tylko motocykle, skutery, motorowery, quady, ale także akcesoria, części zamienne, wyposażenie, gadżety, itp. To także miejsce prezentacji usług w tym zakresie.

Wszystkich handlowców, kupujących, miłośników jednośladów oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy na ten sektor od pierwszej niedzieli maja 2013 roku. Rosnąca z roku na rok ilość użytkowników jednośladów i quadów oraz nowe miejsce dla tego sektora są dobrą przesłanką jego przyszłości i rozwoju. Giełda to także bardzo dobre miejsce spotkań, promocji, zlotów oraz innych możliwości dla miłośników tych pojazdów.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
12345
12345
11 lat temu

No to sie zaraz zacznie

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI