r e k l a m a


Na kogo głosować? Zobacz pełne listy kandydatów do Sejmu i Senatu

Już 13 października wybierzemy nowych posłów i senatorów. Zdecydujemy, kto będzie rządził w kraju.

Z okręgu nr 29 tzw. gliwickiego – startuje wiele osób z różnych list. Na kogo oddać swój głos? My nie podpowiadamy. Prezentujemy jedynie pełne listy kandydatów. Zarówno do Sejmu, jak i Senatu. Do wyższej izby polskiego parlamentu startuje tylko dwóch kandydatów.

Na kogo oddać swój głos? Zdecydujcie sami!

Lista kandydatów do Sejmu – Gliwice
Lista kandydatów do Senatu – Gliwice

WYBORY DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ: głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego kandydata z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do uzyskania mandatu.

WYBORY DO SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ: głosować można tylko na jednego kandydata, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) na karcie do głosowania w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata.

Przyczyną nieważności głosu jest:
– postawienie znaku „X” w kratce przy nazwisku więcej niż jednego kandydata
– niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce
– postawienie znaku „X” w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata skreślonego przez okręgową komisję wyborczą

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
prawda
prawda
4 lat temu

Dokonania PiS-u: 1. Program 500+ na każde dziecko oraz dla osób niepełnosprawnych. 2. Program 300+ dla uczniów. 4. 13 emerytura. 5. Zerowy podatek PIT dla osób do 26 roku życia. 5. Program Mieszkanie + 6. CIT dla małych firm z 15 do 9 proc. 7. Reforma systemu edukacji (w tym podwyżki dla nauczycieli) 8. Darmowe leki dla seniorów. 9. Deputaty węglowe dla górników (10 tysięcy zł). 10. Obniżenie wieku emerytalnego. 11. Kwota od podatku podwyższona. 12. Spadek bezrobocia. 13. Fundusz budowy dróg lokalnych o wartości co najmniej 5 miliardów złotych 14. Przywrócenie zredukowanych wcześniej połączeń autobusowych. 15. Niższy podatek ZUS… Czytaj więcej »

miłek
miłek
4 lat temu
Reply to  prawda

Nie rozśmieszaj mnie. Niszczą Polskę i demokrację. Trzeba pisiorów odsunąć od władzy

KOALICJA
KOALICJA
4 lat temu
Reply to  prawda

Ja głosuję na Koalicję Obywatelską bo to mniejsze zło niż pisowcy

bartek
bartek
4 lat temu

Nie głosuję na Zygmunta Frankiewicza bo wolę by pozostał prezydentem Gliwic i nadal rozwijał nasze miasto. Dlatego oddam głos nieważny w wyborach do senatu- zaznaczę obu kandydatów

Mirka
Mirka
4 lat temu

Do sejmu głosuję na Marka Pszonaka bo to człowiek który dla Gliwic zrobil bardzo wiele i teraz czas działać dla Polski. Nie to co Kobyliński który skacze z partii do partii i efektów jego rzekomej pracy nie ma.

Wyborca
Wyborca
4 lat temu

NIE GŁOSUJEMY NA PANA FRANKIEWICZA -LEPIEJ BY ZOSTAŁ W NASZYCH GLIWICACH

Jan
Jan
4 lat temu
Reply to  Wyborca

A może to okazja do dobrej zmiany?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI