r e k l a m a


Na stadionie miejskim będą nowe bandy

Wokół murawy na stadionie miejskim zainstalowane zostaną nowe ledowe bandy.

Miasto właśnie ogłosiło przetarg na ich dostawę, montaż i uruchomienie. Bandy w technologii LED będą mobilne. Zamówienie obejmuje bandę o długości minimum 192 metrów i wysokości 0,8-1,0 metra.

Banda ma mieć budowę modułową. Umożliwi to złożenie ekranu zarówno w postać bandy elektronicznej, jak również w postaci gigantycznego ekranu LED. Taki ekran będzie mógł być wykorzystywany do obsługi imprez masowych.

Zarówno ekran jak i jego osprzęt powinien w trakcie eksploatacji sprostać trudnym warunkom atmosferycznym (deszcz, grad, silny wiatr, mróz). Gwarancja i rękojmia wymagana to co najmniej 36 miesięcy. Oferty należy składać do 3 kwietnia, czas realizacji to 10 tygodni.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bravo
bravo
12 lat temu

Bravo Frankiewicz, no i to jest miejsce na LEDy. Mam nadzieję, że nasz mądry pan prezydent wygoni z kolei teraz z miasta te LEDowe billboardy ŚSM,które przeszkadzają kierowcom i szpecą krajobraz.

buenoPG
buenoPG
12 lat temu

Przygotowania po Ekstraklasę się zaczynają, brawo, miasto poważnie o tym myśli.

tomi PG
tomi PG
12 lat temu

super jakis krok do przodu 🙂

Gleiwitzer49
Gleiwitzer49
12 lat temu

… a kto zapłaci za tę ciekawostkę. Dołożyłbym też ze trzy żaby druciane z kwiatkami … a co. Jak przy „chłopczyku” Kalidego może stać taka „żabunia” to co dopiero na stadionie.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI