r e k l a m a


Najlepszy polski architekt zaprojektował nowe osiedle w Gliwicach

Robert Konieczny uznawany jest za najlepszego architekta w Polsce. To właśnie on zaprojektował najnowsze osiedle mieszkaniowe, które powstaje w Gliwicach.

Osiedle zlokalizowane będzie w zachodniej części Gliwic. To bardzo atrakcyjne miejsce nie tylko ze względu na bliskość do centrum i głównych dróg, ale przede wszystkim na otoczenie. Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa. Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Malowniczy, jedenastohektarowy, zielony obszar został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort.
Odkryjemy tutaj piękny starodrzew, ze smukłymi i wysokimi na kilkanaście metrów sosnami, rozłożystymi dębami czy bukami, a wśród nich mnóstwo niespotykanych na miejskich terenach gatunków ptaków.

Projekt realizowany na podstawie masterplanu zakłada budowę 3 typów budynków jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 139 m2 do 210 m2 oraz piękne rezydencje o powierzchni 265 m2. Wszystkie projekty są rozbudowane modułowo i architektonicznie spójne. Projekt urbanistyczny zakłada realizację doskonałego połączenia natury z infrastrukturą, z wykorzystaniem drzew jako elementów spowalniających ruch na drogach.


Na terenie inwestycji powstanie również Obiekt Klubowy z zapleczem konferencyjnym, gastronomicznym, fitness oraz SPA. Całość projektu tworzy zamkniętą enklawę mieszkaniową.

Nabywca działki budowlanej otrzymuje w cenie projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę.

Inwestorem jest firma Wektor, ul. Zygmunta Starego 6/33 Gliwice, tel. 32 729 87 01 lub 666 876 199.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał Klimczyk
6 lat temu

Leśna Ostropa jakie będą ceny domów? 🙂

Radek Gwiazdowski
6 lat temu

Za 100000 za cm2 ?

Miłosz Borek
6 lat temu

polska cebula będzie odkładała 500 plus i inne świadczenia socjalnie i może kiedyś sobie pozwoli na to na co pozwolić mogą sobie ludzie uczciwie pracujący

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu
Reply to  Miłosz Borek

Ja cebula i mój mąż burak pracujemy uczciwie, ale na takie luksusy nie możemy sobie pozwolić a 500+ odkładamy dla dzieci. Może kupilibyśmy taką chatę, gdybyśmy pracowali trochę mniej uczciwie…

Katarzyna Dobiel
6 lat temu

Jak dla mnie super miejsce i fajne są te projekty domów. Tylko pytanie ile to kosztuje?

Ew Gel
6 lat temu

Teren powojskowy w koncu ktos zagospodaruje.Oby jak najmniej drzew wycieli bo dzialka jest dzieki temu unikatowa.

Joanna Kuliś
6 lat temu

Super miejsce 🙂 będzie niedługo obwodnica Gliwic tam obok szła więc dojazd będzie dogodny

Mariusz Swierkosz
6 lat temu

Ciekawe jak rozwiąże się dojazd do osiedla. Pewnie wyleją asfalt na istniejącej trasie rowerowej, a że jest tam ciasno to już na pas dla rowerów miejsca nie będzie.

Miłosz Borek
6 lat temu

Obwodnica będzie obok

Piotr
Piotr
6 lat temu

„nabywca działki otrzymuje projekt oraz zgodę na budowę” – czytajcie do końca, to nie gotowe domy tylko jeszcze musicie je sobie zbudować.

Mariusz
Mariusz
6 lat temu

Projekt wysokiej jakości w końcu w Gliwicach 🙂

Sylwia Morzyk
6 lat temu

A cena za metr powali na kolana

Robert Grden
6 lat temu

Do architektow klimat i projektu pamietam domy o niskiej zabudowie i skutki zdrowotne mieszkancow, zima i chlody, koszt utrzymania co

nie hejtuję/najpierw pytam...
nie hejtuję/najpierw pytam...
6 lat temu

Najpierw sprawdźcie ceny a potem piszcie głupoty, to wcale nie jest luksusowe osiedle, ceny nie odbiegają od cen gliwickich, to już np. na Szałszy jest drożej, a podlega pod Tarnowskie Góry a nie Gliwice. Skąd ten jad, na podstawie wymysłów, czy po prostu macie zły dzień……

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI