r e k l a m a
spot_imgspot_img

Napadli na pielęgniarkę wracającą z dyżuru. Internauci pomogli policji

Nasi Czytelnicy kolejny raz pomogli zatrzymać osoby poszukiwane przez policję.

„Dziękujemy Państwu za reakcję i liczne anonimowe wiadomości na temat dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na gliwiczance. Po publikacji zdjęć, internauci zaczęli przesyłać nam informacje, które pozwoliły ustalić tożsamość poszukiwanych. Gwarantujemy, że osoby te pozostaną całkowicie anonimowe” – poinformowała gliwicka policja.

Post z wizerunkiem podejrzanych udostępniony na naszym Facebooku został udostępniony ponad 400 razy.

15 października ok. godz. 7.30, w parku Chopina, podbiegło do niej dwóch młodych mężczyzn. Używając miotacza gazu, sprawcy doprowadzili kobietę do stanu bezbronności, po czym wyrwali jej z ręki torebkę. Poszkodowana próbowała obronić swoje mienie. Podejrzani uciekli w kierunku ul. Wybrzeże Armii Krajowej.

W wyniku rozboju pokrzywdzona straciła portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 500 zł.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna Dobiel
6 lat temu

brawo internety!

Ricardo Worona
6 lat temu

Brawo internauci. Tylko co ta biedna policja by zrobiła gdyby nie było Internetu? Pewnie większość bandziorów chodziła by wciąż na wolności.

Bool
Bool
6 lat temu
Reply to  Ricardo Worona

Jakieś uczulenie Pan ma? Na tym właśnie polega społeczeństwo obywatelskie… policja wszystkich nie zna „po gymbie” pewnie gdyby policjantom pokazać pańskie zdjęcie to też by nie wiedzieli ktoż to taki…

Amator klusek
Amator klusek
6 lat temu
Reply to  Bool

Uczulenie uczuleniem.Niestety to się zdarza bardzo często.Gdyby nie internauci, słabo by te statystyki wyglądały. Sam miałem nieprzyjemność być odesłanym z kwitkiem-podobno możliwości znalezienia sprawców się wyczerpały. Co innego,jak bym podał wszystko na tacy…To tylko moje doświadczenie,ale jak sądzę inni też mieli podobnie.

Bool
Bool
6 lat temu
Reply to  Amator klusek

Niestety, nikt nie obiecywał, że będzie nam wspaniale i sprawiedliwie. Tylko na filmach jest idealnie, piękni i wyposażeni policjanci, opiekuńczy i bezinteresowni lekarze, nowoczesne szpitale… Cest la vieu Panie kolego.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI