spot_img

Napadli na pielęgniarkę wracającą z dyżuru. Internauci pomogli policji

Nasi Czytelnicy kolejny raz pomogli zatrzymać osoby poszukiwane przez policję.

„Dziękujemy Państwu za reakcję i liczne anonimowe wiadomości na temat dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na gliwiczance. Po publikacji zdjęć, internauci zaczęli przesyłać nam informacje, które pozwoliły ustalić tożsamość poszukiwanych. Gwarantujemy, że osoby te pozostaną całkowicie anonimowe” – poinformowała gliwicka policja.

Post z wizerunkiem podejrzanych udostępniony na naszym Facebooku został udostępniony ponad 400 razy.

15 października ok. godz. 7.30, w parku Chopina, podbiegło do niej dwóch młodych mężczyzn. Używając miotacza gazu, sprawcy doprowadzili kobietę do stanu bezbronności, po czym wyrwali jej z ręki torebkę. Poszkodowana próbowała obronić swoje mienie. Podejrzani uciekli w kierunku ul. Wybrzeże Armii Krajowej.

W wyniku rozboju pokrzywdzona straciła portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 500 zł.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

    • Jakieś uczulenie Pan ma? Na tym właśnie polega społeczeństwo obywatelskie… policja wszystkich nie zna „po gymbie” pewnie gdyby policjantom pokazać pańskie zdjęcie to też by nie wiedzieli ktoż to taki…

      • Uczulenie uczuleniem.Niestety to się zdarza bardzo często.Gdyby nie internauci, słabo by te statystyki wyglądały. Sam miałem nieprzyjemność być odesłanym z kwitkiem-podobno możliwości znalezienia sprawców się wyczerpały. Co innego,jak bym podał wszystko na tacy…To tylko moje doświadczenie,ale jak sądzę inni też mieli podobnie.

        • Niestety, nikt nie obiecywał, że będzie nam wspaniale i sprawiedliwie. Tylko na filmach jest idealnie, piękni i wyposażeni policjanci, opiekuńczy i bezinteresowni lekarze, nowoczesne szpitale… Cest la vieu Panie kolego.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI