Pijany student postanowił wyżyć się na komisariacie

W piątek, 21 października około godziny 1.30, obok budynku komisariatu przy ul. Pszczyńskiej przechodziła grupa podchmielonych młodych ludzi – sześciu mężczyzn i kobieta.

Jeden nad wyraz pobudzony młodzieniec zaczął opluwać siedzibę stróżów prawa, wykonywał kompromitujące gesty. Nie poprzestał jednak na tym. Pokazał też swój stosunek do budynku policji, kopiąc w jego ścianę i dokonując dewastacji.
Policjanci przejrzeli zapisy monitoringu i na ich podstawie oszacowali, że grupą społeczną, wśród której powinni szukać sprawcy, są studenci. Zaczęto rozpytywać i okazywać wizerunek podejrzanego pracownikom akademików, a także wykładowcom. Dzięki temu sprawca dość szybko dowiedział się, że jest intensywnie poszukiwany. W efekcie, dziś przed południem, skruszony, stawił się w siedzibie III komisariatu.
20-letni student II roku, mieszkaniec Tychów, przyznał się do zniszczenia budynku użyteczności publicznej. Wyraził żal za swoje zachowanie. Czeka go proces karny i wyrok, z całą pewnością będzie musiał pokryć koszty wymiany płyty elewacyjnej (około 700 zł) oraz koszty robocizny.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel Neska
5 lat temu

studenty to zaraza szerząca nieróbstwo 😀

Wojtek Kwapień
5 lat temu

jak głupi to niech płaci

Kuba Nieckarz
5 lat temu

kto bogatemu zabroni 😀

Tomasz Kaczmarek
5 lat temu

Cienki ten student bo dziś przejeżdżałem a komisariat dalej stoi!

Anna Przybysz
5 lat temu

Policjanci przejrzeli zapisy monitoringu i na ich podstawie oszacowali, że grupą społeczną, wśród której powinni szukać sprawcy, są studenci 😀 no brawo, Sherlock byłby dumny 🙂

gliwicjus
gliwicjus
5 lat temu

Nie wiedziałem, że studenci są grupą społeczną. Lektura policyjnych raportów wciąż uczy, bawi, wychowuje.

Janusz Waiss
5 lat temu

kibic!

Michał Kotnis
5 lat temu

Tacy to dzisiaj studenci. Dobrze, że nie są nazywani przyszłą inteligencją, bo skóra mi cierpnie.

Grażyna Waryszak
5 lat temu

Podoba mi się, że kamery nam pomagają w zatrzymaniu takich bydlaków !!! Gratuluję funkcjonariuszom !!!!

zdziwiony
zdziwiony
5 lat temu

Facet niszczy komisariat w którym siedzi tłum policjantów , a ci go łapią ( w zasadzie to sam się złapał) dopiero po kilku dniach ? BRAWO PIERDZICJA GLIWICKA BRAWO!!!

Canis
Canis
5 lat temu

Do „zdziwiony” jesteś chłopcze nie tylko niedouczony ale i niezwykle bezczelny! W nocy w komisariacie siedzi dyżurny i ktoś z kierownictwa. Policjanci przyjeżdżają na przerwy, albo z zatrzymanymi. Nie wiem czy kodujesz: ktoś gdzieś z boku kopnął w ścianę i ją uszkodził! Czy wolisz aby jakiś policjant chodził dookoła tego budynku, czy lepiej aby patrolował np twoje osiedle?

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu
Reply to  Canis

Canis nie napinaj się bo ci żyłka pęknie – lepiej idź patrolowac ulice

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Szukali po akademikach, polibudzie bo kamery są zamontowane w nieprawidłowy sposób, nie można dopuścić do tzw. martwego punktu , kamery obrotowe załatwiłyby sprawę . Zresztą w środku: toaleta nieczynna, ściany zdewastowane, wstyd.. i ten pseudo alkomat na ścianie.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI