Niewielkie drzewka pojawiły się na pl. Piastów

Plac Piastów przechodzi metamorfozę. Już wiadomo, że nie będzie tam spektakularnych efektów. Urzędnicy umieścili tam między innymi gabiony, czyli konstrukcje z drutu wypełnione kamieniami. Mieszkańcy skrytykowali to w komentarzach. Na nowym pl. Piastów będzie sporo betonu. Tymczasem Zarząd Dróg Miejskich najwyraźniej jest zadowolony z efektów.

„Tylu drzew w tym miejscu jeszcze nie było. Dziś na Placu Piastów rozpoczął się pierwszy etap nasadzeń. Do końca roku, w tej części miasta rosło będzie sześćdziesiąt drzew. Oprócz glediczji, nasadzone zostaną platany, głogi i tulipanowce” – dumnie informuje ZDM.

Warto jednak spojrzeć jakie są to drzewa. To niewielkie okazy.

Podobne do tych, które posadzono na Rynku. Tam wielu mieszkańców nawet nie zauważyło, że pojawiły się nowe nasadzenia.
DDB A E AE AC
Absurdalnie wyglądają też niewielkie drzewka wsadzone do wielkich, betonowych donic ustawionych na remontowanym fragmencie ulicy Zwycięstwa. Gliwiczanie w internecie jasno dają znać, co o tym myślą.

Przeczytaj komentarze mieszkańców

DCFFF FF C DAFEB
fot. ZDM Gliwice

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rob
Rob
1 miesiąc temu

I ten paskudny blok nieocieplony w całości !!?? Centrum miasta i taki KOSZMAR. Domyślam się że każda klatka to inna wspólnota zapewne jeden z lokatorów nie zgodził się na docieplenie. A teraz po drakońskich podwyżkach będzie płacz. POLAK MĄDRY PO SZKODZIE!

Sook
Sook
1 miesiąc temu
Reply to  Rob

No ten blok to jest pato, strasznie to wygląda.

Maccc
Maccc
1 miesiąc temu

Brak słów.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI