Noc Świętojańska w Gliwicach: Bajm i Monika Brodka

21 czerwca o godz. 19.00 na Placu Krakowskim wystąpią Monika Brodka oraz Bajm.

Brodka brawurowo wygrała program “Idol zdobywając 69% głosów. Już pierwszy album Brodki był niezwykle dojrzały i przyniósł duże hity jak “Ten” i “ Dziewczyna mojego chłopaka”. Jednakże dopiero płyta „GRANDA” w pełni pokazała możliwości i talent BRODKI a także jej wielką sceniczną energię. Płyta szybko okryła się podwójną platyną, a Monika i producent płyty, Bartek Dziedzic zebrali świetne recenzje i nagrody.

30 maja ubiegłego roku ukazało się najnowsze wydawnictwo BRODKI EPka “LAX”. EPka czyli coś między singlem a pełnowymiarową płytą, łącznik między “Grandą” a następnym albumem. Znajdują się na niej dwie premierowe piosenki oraz remixy autorstwa wyjątkowych artystów: Kamp!, Bueno Bros., Auera i Grega Kozo z paryskiego duetu didżejskiego Make the Girl Dance.

Bajm to polski zespół poprockowy, powstały w 1978 w Lublinie. Jego skład kilkukrotnie się zmieniał, jedyną osobą będącą w zespole od jego początków jest wokalistka oraz współzałożycielka grupy, Beata Kozidrak.
Zespół stał się sławny po występie na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1978 roku, gdzie dzięki utworowi „Piechotą do lata” zajęli drugie miejsce w koncercie Debiuty.
Ostateczny skład od 1993 roku tworzą: Beata Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Artur Daniewski, Krzysztof Nieścior, a od 2000 roku także Maria Dobrzańska.

A tak Gliwice bawiły się w ubiegłym roku

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
franca50
franca50
9 lat temu

byłam tam…

koga 100
koga 100
9 lat temu

wszyscy mówią DISCO POLO jest be …a każdy zna słowa …obłuda i tyle

urywaczgwintów
urywaczgwintów
9 lat temu
Reply to  koga 100

Słowa są tak proste i nachalne, że nie ma siły aby nie wryły się w pamięć.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI