spot_img

Nowa szkoła języków azjatyckich w Gliwicach

Już we wrześniu w Gliwicach swój oddział otwiera szkoła językowa Hiromi, specjalizująca się w nauczaniu języków azjatyckich: japońskiego, koreańskiego i chińskiego. Szkoła powstała z miłości do krajów azjatyckich i już w tym miesiącu zacznie działać również w naszym mieście.

Dni otwarte szkoły

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym szkoła Hiromi przygotowała Dni otwarte 10 i 11 września, podczas których wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w bezpłatnych lekcjach pokazowych języka japońskiego i koreańskiego. To doskonała możliwość, aby poznać lektorów pracujących w szkole oraz dowiedzieć się szczegółów na temat prowadzonych kursów.

Podczas dni otwartych szkoła przygotowała również inne atrakcje, jakimi będą warsztaty origami, kusudamy, furoshiki i malarstwa akrylowego, a także panele tematyczne związane z Japonią.
Szczegółowe informacje dotyczące Dni otwartych dostępne są na stronie internetowej szkoły pod adresem: https://gliwice.hiromi.pl/wydarzenia/dni-otwarte-2021.

Zapisy na nowy rok szkolny

Aktualnie trwają również zapisy do grup, które rozpoczną zajęcia pod koniec września. Za dwa tygodnie rozpoczną się kursy języka japońskiego i koreańskiego, a za trzy tygodnie również języka chińskiego. Zapisywać się można do grup na różnych poziomach zaawansowania, a zajęcia będą miały formę stacjonarną lub zdalną do wyboru.

Nie tylko nauka

Poza nauczaniem języków obcych, szkoła Hiromi organizuje wydarzenia kulturowe w klimatach azjatyckich takie jak półkolonie letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży, kursy rysowania mangi, Dni japońskie oraz warsztaty artystyczne, między innymi: origami, wachlarze japońskie uchiwa czy taniec k-pop.

Rozwijanie zainteresowań

Wrzesień to czas powrotów do szkoły, a także podejmowania nowych wyzwań i postanowień związanych z rozpoczynającym się kolejnym rokiem szkolnym. Wiele z tych postanowień wiąże się
z rozwijaniem różnego rodzaju pasji i zainteresowań lub z rozwojem umiejętności, w tym językowych. Czemu więc nie rozpocząć nauki jakiegoś języka orientalnego w szkole Hiromi? Polecamy!
Materiał partnera

spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
39,254fanówLubię to
1,012obserwującychObserwuj

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS