spot_imgspot_img


Nowe stacje wypożyczalni rowerów już od 1 kwietnia

W niedzielę 1 kwietnia zacznie funkcjonować 5 nowych stacji Gliwickiego Roweru Miejskiego.

Oznacza to, że po ulicach naszego miasta będzie jeździło nie 100, jak dotychczas, ale 150 rowerów w czerwono-niebieskich barwach.

Nowe stacje pojawią się w Łabędach przy ul. Przyszowskiej (przy Centrum Kulturalno-Sportowym Łabędź), w Sośnicy przy ul. Sikorskiego (w rejonie skrzyżowania z ul. Reymonta), Szobiszowicach przy ul. Lublinieckiej (w rejonie Radiostacji Gliwickiej), przy Hali Gliwice przy ul. Akademickiej (w rejonie OSiR, kortów tenisowych, lodowiska i Parku Chrobrego) oraz na osiedlu Obrońców Pokoju (w rejonie szkoły i skweru).

Przypominamy, że sezon Gliwickiego Roweru Miejskiego potrwa do końca listopada. Aby do niego dołączyć wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.gliwickirower.pl lub przy terminalu i zasilić swoje konto kwotą 10 zł. Rowery można wypożyczać poprzez terminal, który znajduje się przy każdej stacji, lub korzystając z aplikacji Nextbike na telefony komórkowe. Pierwsze 15 minut każdego wypożyczenia jest darmowe.


MSI

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanin
Gliwiczanin
5 lat temu

Liczyłem na to ze powstanie w labedach, i ze bede mógł dojeżdżać na Kopernik rowerem, ale niestety miejsce , w którym będzie sie znajdować nowa stacja mija sie z celem dla mnie ponieważ odległość do stacji z miejsca zamieszkania mam taka sama co na Kopernik tzn. Mosial bym sie cofać po rower. No ale wiadomo wszystkim nie dogodzisz.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI