spot_imgspot_img


Nowoczesne ławki straszą w parku Chrobrego. Ich wygląd zaskakuje

Czytelnicy zwrócili nam uwagę na stan ławek w parku Chrobrego. Inwestycja została oddana stosunkowo niedawno, a ławki wyglądają jakby miały już dobrych kilka lat.

Zszedł z nich lakier, straciły kolor, często są już podniszczone. Zapytaliśmy w MZUK czy ławki będą konserwowane? Jeśli tak, to w jakim zakresie. Kiedy spodziewany jest ewentualny remont ławek?

Miejski Zarząd Usług Komunalnych informuje, że wezwał wykonawcę do przeprowadzenia prac konserwacyjnych w ramach obowiązującej gwarancji. Zgodnie z zapisami umowy, konserwacja zostanie przeprowadzona zgodnie z instrukcją i w zakresie przewidzianym dla elementów z drewna egzotycznego olejowanego.

Część ławek już została odnowiona. Prace powinny zostać wykonane w terminie do końca lipca br.

Koszt ławek zamontowanych w parku Chrobrego to ponad 280 tysięcy złotych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
stanisław
stanisław
2 lat temu

stanis

Niestety MZUK nie tylko zaniedbał ławki wymienione w artykule,przy ale także przy radiostacji i w innych miejscach .Teren przy radiostacji powoli ulega degradacji.Samo koszenie trawy to nie wszystko.Przy wejściu na plac przed budynkiem brak płyty granitowej która odpadła ze słupka ,fugi między płytami na ogrodzeniu wypadają.Za chwilę więcej płyt odpadnie.MZUK miał czas w okresie zamknięcia obiektów w czasie kwarantanny .Chyba czas żeby zmienić zarządzających ,chyba zbyt długo siedzą na tych stanowiskach .

classs
classs
2 lat temu
Reply to  stanisław

POkolenie oszczędza..

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI