Plac zabaw w Łabędach zniszczony. Obiekt został zamknięty

Plac zabaw przy ul. Anny Jagiellonki został doszczętnie zdemolowany – informuje MZUK.

– Ciężko znaleźć słowa i opisać to, w jakim stanie znajduje się obecnie plac zabaw przy ul. Anny Jagiellonki w Łabędach. Obiekt miejski administrowany przez Miejski Zarząd Usług Komunalnych, w przeciągu ostatnich dwóch dni został kompletnie zniszczony. Wulgarne napisy, świeżo rozlana farba, zniszczona nawierzchnia na terenie całego obiektu – informuje MZUK.

Plac zabaw zmodernizowany i oddany do użytku w drugiej połowie 2014 roku cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców Łabęd. Środki na wykonanie obiektu pochodziły z budżetu miasta.

Kolorowy, bezpieczny i przyjazny dzieciom obiekt przez ostatnie dni został zniszczony do tego stopnia, że w chwili obecnej niemożliwe jest jego dalsze użytkowanie. Przez nieodpowiedzialne zachowanie jednej lub kilku osób, straciły przede wszystkim dzieci.

Skutki finansowe usunięcia wszystkich zniszczeń są aktualnie ustalane. W dniu dzisiejszym sprawa zostanie przekazana policji celem wykrycia sprawcy a obiekt pozostanie zamknięty aż do odwołania.

– Przypadek tego placu zabaw obrazuje skutki aktów wandalizmu jakie zdarzają się w mniejszym czy w większym stopniu na innych obiektach. Apelujemy raz jeszcze do wszystkich mieszkańców o reagowanie na tego typu zachowanie. Zadbajmy wspólnie o miejsca które lubimy i które często odwiedzamy – informuje MZUK.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
2 lat temu

Znaleźć sprawców i obciążyć kosztami naprawy!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI