Nowoczesny biurowiec powstanie przy ul. Portowej

Obecnie ruch na części ulicy Portowej jest niewielki. Jednak już wkrótce się to zmieni. Gdy zakończy się budowa Drogowej Trasy Średnicowej znów będzie jeździło tam wiele samochodów.

Będzie tam znakomity dojazd – zarówno z DTŚ, jak i z DK88. Nic więc dziwnego, że okolica staje się coraz bardzie atrakcyjna dla inwestorów. Przy ulicy Portowej powstanie wkrótce nowoczesny biurowiec, a później kolejny. Portowa Business Center ma stanowić kompleks składający się z trzech budynków biurowych.

– Zaproponujemy naszym najemcom bardzo wysoki standard zarówno samych budynków i ich wnętrz jak również lokalizacji, aranżacji otoczenia, miejsc parkingowych i wszystkiego co sprawi iż Portowa8 stanie się wyjątkowym miejscem w Gliwicach – mówią przedstawiciele firmy.

Budynek A został wyremontowany. Jest to obiekt o charakterze magazynowo-biurowym. Jego powierzchnia całkowita to 2100 m2 na trzech poziomach. Budynek B ma stanowić przykład prestiżowego, nowoczesnego i odważnego budynku biurowego z przestrzenią handlowo/ekspozycyjną na parterze oraz biurową na dwóch wyższych kondygnacjach.

Trzeci obiekt ma być największym budynkiem biurowym wchodzącym w skład Portowa Center (rozpoczęcie budowy wiosna 2016). Nowoczesna architektura, ekologiczne rozwiązania, wysoki standard, i znakomita lokalizacja. Wizualizacje będą dostępne wkrótce.

Zobacz wizualizacje budynku B

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek_P
Jacek_P
7 lat temu

Artykuł sponsorowany? Czy może „lokowanie produktu”?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI