Nowoczesny system do podwieszania sprzętu zamontowano w Hali Gliwice

System wciągarek elektrycznych i kratownic aluminiowych, który został zastosowany w Hali widowiskowo-sportowej Gliwice pozwoli na szybką instalację sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego i multimedialnego.

System zastosowany w Hali Gliwice nie tylko skraca czas ale także koszty montażu. Ułatwi realizację wydarzeń w gliwickiej arenie, a dodatkowo dzięki systemowi będzie można realizować śmiałe pomysły reżyserów widowisk.

Nieczęsto zdarza się, że w obiekcie tego typu można zamontować sprzęt technologii sceny do 62 ton. W Gliwicach będzie to możliwe. Wciągarki sprzętu synchronizowane są w innowacyjny sposób z kontrolą obciążenia. Mosty oświetleniowe i mosty do podziału płyty na boiska dopełniają całości systemu zainstalowanego na hali głównej.

To nie wszystko. System podwieszenia scenicznego została wyposażona także hala treningowa. Znajduje się w niej zestaw wciągarek elektrycznych i kratownic pozwalający podwieszenie sprzętu scenicznego o łącznym udźwigu 12 ton.

System zastosowany w Hali Gliwice nie tylko skraca czas, ale także koszty montażu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sowa83
Sowa83
4 lat temu

ASOT850 będzie się działo…

Król Marcin
4 lat temu

w kurwe duzo

Daniel Czuban
4 lat temu
Reply to  Król Marcin

Faktycznie

Katarzyna Kubica-Sowa

Pod tym sufitem

Pawel Neska
4 lat temu

Ciekawe kiedy się zwróci ta inwestycja

Tomasz Gąska
4 lat temu
Reply to  Pawel Neska

Takich inwestycji nie buduje się po to żeby się zwracały tylko służyły mieszkańcom podobnie jak autobusy miejskie, boiska i teatr.

Mirek Maluty
4 lat temu
Reply to  Pawel Neska

Nigdy się nie zwróci :/

Mirek Maluty
4 lat temu
Reply to  Pawel Neska

Tomasz Gąska Służyły mieszkańcom? haha żarty

Krzysztof Goździński

Za kolejne srylion złotych…. A na naprawę agregatu na tafli nie ma kilku czy kilkunastu tysięcy… Dzieci nie długo podziękują za to…

Katarzyna Kubica-Sowa

Ale wy marudzicie ..zrobili -źle nic by nie zrobili tez źle i jak wam dogodzic..aaaa jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodził

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI