r e k l a m a


Nowy pl. Piastów. Sporo betonu, ale są też drzewka

Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach chwali się, że na pl. Piastów pojawiło się dziewięć platanów. Oprócz tego trawy i czosnki ozdobne oraz hortensje bukietowe. Wszystko to w dużych, betonowych pojemnikach.

Jak informują urzędnicy, plac Piastów ozdobi w sumie 58 drzew. Oprócz platanów w różnych częściach placu znajdziemy tulipanowce, głogi i glediczje.

Dzisiaj wybraliśmy się na pl. Piastów, by zobaczyć efekty na żywo. Na naszym Facebooku zamieściliśmy film – internauci byli bezlitośni. To tylko niektóre z komentarzy: „Beton Gliwice CITY”, „Zabetonowane Gliwice”, „Gliwicka betonowa Sahara brawo wy wielcy projektanci pozbawiliście ludzi zieleni i tlenu zgroza”, „Nie ma jak betoooon. To chyba mówi samo za siebie i za poziom inteligencji tych, którzy na to wyrazili zgodę”, „Betonada! Cmentownie i betoniarnie pracują pełną parą !”. Wszystkie komentarze można przeczytać tutaj.

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

TEn beton w Polsce to strategia taktyczna Wojska z Polskiego oraz siadających na baton będzie można w przyszłości uleczyć, więcej pacjentów to jest to a Cień jest wrogiemu u Darów więc nie może go tam być. Ostry cień mgły co najwyżej!

ART
ART
1 rok temu
Reply to  Covid

Ty to chyba z Tworek wyskoczyłeś….Każdy komentarz niezrozumiały.Albo naucz się pisać albo zamilknij.Wesołych świąt i smacznego jaja wszystkim normalnym;-)

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI