r e k l a m a


Nowy prezes i nowy trener w Piaście Gliwice?

Dziś o godz. 16.00 zbiera się Rada Nadzorcza Piasta Gliwice, w skład której wchodzą Zbigniew Kałuża, Grzegorz Jaworski oraz Stanisław Ogryzek.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dziś mogą zapaść decyzje dotyczące zmiany prezesa klubu oraz zwolnienia Jiriego Necka i zatrudnienia nowego szkoleniowca.

Kto zostanie nowym prezesem, jeśli Rada Nadzorcza odwoła Adama Sarkowicza? W mediach pojawiają się głosy, że może to być Zdzisław Kręcina. Były sekretarz generalny PZPN kilka dni temu przegrał wybory na szefa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Zdecydowanie pokonał go Henryk Kula. Kręcina już wcześniej miał zapowiadać, że jeżeli nie powiedzie mu się w rywalizacji o fotel prezesa ŚlZPN, to wróci do Piasta. Przypomnijmy, że już niegdyś pracował w klubie z ul. Okrzei. Czy to on zostanie nowym prezesem Piasta? Niewykluczone, jednak pojawiają się też inne nazwiska. – Mówi się o osobie, która nie jest lubiana przez kibiców z całej Polski – mówi nasz informator.

Posada Adama Sarkowicza, obecnego prezesa Piasta, wisi na włosku. Rada Nadzorcza ma zdecydować o jego przyszłości. Niewykluczone, że sternik klubu sam zrezygnuje z zajmowanego stanowiska.

Trener Piasta Jiri Necek kilka dni temu powiedział dziennikarzom, że to od Rady Nadzorczej zależy transfer napastnika. Po porażce z Lechem dodał: – Szukamy napastnika – to prawda. Kiedy rozpoczynałem pracę w Piaście to obiecywano mi, że taki gracz do nas trafi. Na razie nie ma efektów – zakończył. Dlaczego więc do Gliwic nie trafił jeszcze nowy piłkarz? Wyniki mówią same za siebie – snajper jest niezbędny.

Wszystko wskazuje na to, że już dziś dowiemy się czy dojdzie do zmian na stanowiskach prezesa i trenera Piasta Gliwice. Czy również dziś poznamy nazwiska osób, które zajmą te posady? Pozostaje nam tylko czekać.

Aktualizacja

Adam Sarkowicz złożył rezygnację – więcej na ten temat.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI