r e k l a m a


Trzy firmy chcą zarządzać Halą Gliwice

Warszawska firma GIG Sp. z o. o., Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. w Katowicach oraz Wizja Multimedia z Warszawy to trzy podmioty, które przeszły do kolejnego etapu w procedurze przetargu na wybór dzierżawcy hali widowiskowo–sportowej w Gliwicach.

Jak poinformowało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach, menadżer projektu, podmioty nabyły dokumentację przetargową i przeszły do kolejnego etapu – negocjacji warunków umowy.

PWiK zakłada, że zakończenie postępowania przetargowego i wybór dzierżawcy hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach nastąpi do końca listopada 2016 r.

– Projekt umowy dzierżawy zakłada pozyskiwanie tzw. Sponsora Tytularnego Hali, którego nazwa znajdzie się w nazwie obiektu. Jednak na tym etapie nie można jeszcze mówić o żadnych konkretach, ponieważ działania w tym kierunku będą podejmowane po ostatecznym wyborze operatora – podaje menedżer projektu PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach.

Tymczasem na budowie Hali Gliwice prace postępują w szybkim tempie. Rozpoczęto układanie posadzki z żywicy, montaż żaluzji wentylacyjnych i rolet, oświetlenia, drzwi, bram, podwieszanych sufitów, przeszkleń w lożach VIP, trwają prace związane z montażem nagłośnienia, monitoringu, kanału wentylacyjnego oraz instalacji elektrycznych i chłodzących. Również teren wokół hali jest intensywnie zagospodarowywany – montowane są słupy oświetleniowe, kładziony jest bruk, trwają prace przygotowawcze pod nawierzchnie asfaltowe.

Zródło: gliwice.eu

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI