r e k l a m a


Nowy sklep Lidl w Gliwicach. Konkurs dla Czytelników: wygraj kosz pełen produktów

Już 22 listopada o godzinie 7:00 przy ul. Toszeckiej 106, otwarty zostanie 7. sklep sieci Lidl w Gliwicach. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.
W okresie od czwartku 22 listopada do niedzieli, 2 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Gliwicach znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

W dzień otwarcia sklepu Lidl, przewidziana jest także moc atrakcji dla najmłodszych.

Nowy sklep sieci Lidl w Gliwicach ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1200 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 08:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 60 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Gliwicach” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl
W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:
– instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
– odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
– energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:
www.lidl.pl
https://www.facebook.com/lidlpolska
https://www.instagram.com/lidlpolska/
https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

KONKURS – wygraj kosz pełen produktów

Konkurs prowadzony jest na naszym Facebooku. Wejdź i odpowiedz na pytanie oraz podaj swój przepis! Do wygrania są 3 kosze pełne produktów Lidla.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

„Chrupiące z pieca” czyli chińskie pieczywo głęboko mrożone. Bueeeeeeeeeeeeeeeee…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI