Ogromna działka w Sośnicy czeka na właściciela

Śląskie Centrum Logistyki jest właścicielem sporej działki znajdującej się przy ul. Sikorskiego w Gliwicach.

Nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana o przeznaczeniu budowlanym. Jest to teren inwestycyjny po zlikwidowanym szybie kopalni.
Działka oznaczona nr 1671 obręb Sośnica, jest korzystnie zlokalizowana pod względem dojazdu, dostępna za pośrednictwem DK88 , A4, A1 oraz budowanej w bezpośredniej bliskości DTŚ, ponadto do działki przylega linia kolejowa.

Infrastruktura techniczna: sieci elektryczne, wod.-kan., teletechniczne, c.o.
Powierzchnia działki to ponad 12 ha. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Gliwice dla obszaru obejmującego dzielnicę Sośnica – północ działka nr 1671 położona jest na terenie o przeznaczeniu podstawowym usługowo – produkcyjnym, drobna wytwórczość, usługi i dopuszcza się lokalizacje obiektów o pow. sprzedaży powyżej 2000 m2.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
soslandianin
soslandianin
6 lat temu

w Sosnicy są tylko 2 biedronki, 1 LIDL i 1 POLO MARKET oraz TYLKO JEDNO TESCO!!! Tam starczy miejsca na CAREFOUR, AUCHUAN i 2 lidle… 🙂 🙂

A tak serio, to działka niby fajna, ale budynek gdzie mieści się teraz (czy dawniej) „salon” meblowy, jest pewnie zabytkowy i trzeba będzie go utrzymać! a to spory problem dla INWESTORA. Chociaż atrakcyjność działki pod względem logistycznym jest NIESAMOWITA

Fachowiec
Fachowiec
6 lat temu

Atrakcyjność jest znikoma. Żaden zawodowiec w obrocie nieruchomościami nie przyjął oferty od Centum Logistyki 🙂

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI