spot_img


Olivier Janiak i Dawid Woliński w Gliwicach

Olivier Janiak i Dawid Woliński: ten duet modowych ekspertów poprowadzi 10 września pokazy sezonowych kolekcji w gliwickim CH FORUM.

Zanim na scenę wkroczą modelki i modele, kreatywnością i poczuciem gustu popiszą się dzieci i młodzież biorący udział w modowym konkursie dla szkół.
Profesjonalne prezentacje jesienno-zimowych kolekcji obecnych w CH FORUM marek modowych rozpoczną się w sobotę około południa. Do godz. 18:00 widzowie zobaczą zestawy ubiorów w różnych stylach: sportowym, casual, office, a także wieczorowo-wizytowym. Uzupełnieniem będą pokazy mody dziecięcej.
Z okazji pokazu klienci CH FORUM będą mogli też skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych przez sklepy oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami prowadzonych ze sceny.

Nazwiska prowadzących zwiastują, że w sobotę w CH FORUM najważniejsza będzie moda. Olivier Janiak to ceniony prezenter telewizyjny, znawca mody, uważany za jednego z najlepiej ubranych Polaków. Dawid Woliński jest projektantem mody, trendsetterem i osobowością telewizyjną, a szerszej publiczności dał się poznać dzięki programowi rozrywkowemu „Top Model”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI