r e k l a m a
spot_imgspot_img

Osiedle Leśna Ostropa ogłasza konkurs na projekt budynku klubowego

W Gliwicach w cichej i zielonej części naszego miasta powstaje nowoczesne osiedle Leśna Ostropa.

Inwestor w porozumieniu z Gliwicką uczelnią ogłosił właśnie konkurs na koncepcję budynku klubowego osiedla Leśna Ostropa dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Konkurs swoim patronatem objęła Katedra Teorii, Projektowania i Historii Architektury Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Organizatorem konkursu jest Katedra RAr3 wraz z firmą Wektor Inwestycje. Konkurs jest otwarty dla wszystkich studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, I i II stopnia studiów, w roku akademickim 2018/2019. Uczestnikami Konkursu mogą być pojedyncze osoby lub zespoły konkursowe.

Termin składania prac konkursowych upływa 8 lipca 2019.

Leśną Ostropę zaprojektował jeden z najlepszych architektów w Polsce – Robert Konieczny. To malowniczy, jedenastohektarowy, zielony obszar, który został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort. Odkryjemy tam piękny starodrzew, ze smukłymi i wysokimi na kilkanaście metrów sosnami, rozłożystymi dębami czy bukami, a wśród nich mnóstwo niespotykanych na miejskich terenach gatunków ptaków. Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa.
Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI