spot_imgspot_img


Ostatni tydzień z robotami

Tylko do niedzieli jest czynna interaktywna wystawa robotów w Europie Centralnej.

Niespodzianek będzie więcej, bo w najbliższy weekend w tym centrum handlowym będzie można skorzystać ze specjalnych promocji, które zainspirują każdego, kto szuka wiosny – nie tylko w domowych wnętrzach czy szafie.

– 23 i 24 kwietnia szczególnie zapraszamy do nas klientów, którzy zastanawiają się nad odświeżeniem swojego mieszkania czy wyborem nowości na rynku, jakie prezentują nasze sklepy – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – Z myślą o nich przygotowaliśmy zbiór ofert, które zadowolą nawet najbardziej wymagające rodziny. Dodatkowo z paragonem o wartości minimum 100 złotych można wziąć udział w konkursie, w którym za odpowiedź na proste pytanie na temat trwającej u nas wystawy robotów nasi klienci wygrywają karty na kolejne zakupy. Jeśli nawet komuś nie dopisze szczęście, dostanie pamiątkowego mini-robota.

Do niedzieli, nie tylko w rodzinnym gronie, można rozwikłać tajemnice nowych technologii podczas warsztatów prowadzonych przez naukowych edukatorów.

Będzie można m.in. posterować dronem czy sprawdzić się w roli konstruktora mechanicznych maszyn, które potem będą mogły się poruszać. Czynna od 9 kwietnia wystawa pozwala zrozumieć tajemnice świata automatyki i robotyki. To okazja nie tylko do przyjrzenia się z bliska różnego rodzaju konstrukcjom, ale też doświadczenia kontaktu z robotami w specjalnie przygotowanym labiryncie. Czekają również m.in. kultowe roboty z popularnych gier i filmów oraz duże roboty mobilne. Nie zabraknie okazji do tego, żeby pokierować naukowymi nowinkami, czy poznać tajemnice sztucznej inteligencji, w jaką wyposażona jest część z nich. Specjalną atrakcją wystawy, lubianą przez gości, jest „Bioloid”, który na potrzeby prezentacji w Europie Centralnej robi pompki.

Udział w wystawie i warsztatach jest darmowy. W przypadku grup zorganizowanych organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia terminu wizyty. Więcej szczegółów na temat niespodzianek, jakie czekają na klientów można znaleźć na stronie www.europacentralna.eu

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI