r e k l a m a

spot_imgspot_img

Oto dyrektor nowego Centrum Kultury w Gliwicach

Paweł Ciepliński zostanie dyrektorem nowo tworzonego Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. Jego zadaniem będzie wcielenie w życie idei nowoczesnej miejskiej instytucji kreującej i koordynującej różnorodne działania kulturalne.

„Paweł Ciepliński wygrał ogłoszony przez prezydenta Gliwic konkurs na dyrektora nowej samorządowej instytucji Centrum Kultury Victoria. Był jednym z pięciu kandydatów, którzy złożyli oferty i chcieli podjąć to wyzwanie. Komisja konkursowa uznała, że Paweł Ciepliński posiada wiedzę, doświadczenie zawodowe i kwalifikacje niezbędne do realizacji zadań na stanowisku szefa Victorii. Dobrze zna zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne związane z realizacją celów stawianych przed nową instytucją” – informuje UM Gliwice.

„Paweł Ciepliński jest gliwiczaninem, nauczycielem, kulturoznawcą i animatorem kultury. Ma doświadczenie zarówno w sferze kultury, jak i edukacji. Jest absolwentem kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Ukończył też studia licencjackie w zakresie filologii angielskiej i informatyki (specjalność nauczycielska) na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz studia podyplomowe: Technologiczne Aspekty Przetwarzania Języka Naturalnego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Zarządzanie Placówką Oświatową na Politechnice Śląskiej. Uczestniczył w szkoleniach i kursach podnoszących zawodowe kwalifikacje, m.in. w warsztatach dla menedżerów sztuki czy szkoleniach dotyczących edukacji i przywództwa w oświacie” – informuje UM.

W przeszłości Ciepliński startował w wyborach z listy Koalicji dla Gliwic Zygmunta Frankiewicza.

Nowy dyrektor ma rozpocząć pracę od 1 grudnia wraz z rozpoczęciem funkcjonowania Centrum Kultury Victoria.

Więcej o likwidacji Młodzieżowego Domu Kultury i kulisach tworzenia CK Victoria przeczytacie tutaj.
fot. Youtube Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI