Oto najsilniejsi gliwiccy policjanci

21 marca 2014 roku w gliwickiej komendzie odbył się finał V turnieju pn „Najsilniejszy Policjant KMP Gliwice”.

Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach: wyciskanie 80 kg sztangi, podciąganie na drążku, trzymanie 5 kg obciążników.

Tytuł najsilniejszego policjanta gliwickiego garnizonu policji zdobył sierż. szt. Jakub Zawadowski z wynikiem: wyciskanie 80 kilogramowej sztangi – 32 powtórzenia, 29 podciągnięć na drążku i 1 minuta i 15 sekund utrzymywania 5 kilogramowych obciążników.

Drugie miejsce ex aequo zajęli : asp. Dominik Foltyn i asp. Dariusz Niewolik. Kolejne miejsca zajęli: sierż. Michał Biernat, asp. Paweł Gosiewski, sierż. Radosław Śliwa, st. sierż. Sławomir Tokarza, st. sierż. Jarosław Kandora, podkom. Mariusz Konieczny. W imieniu komendanta miejskiego puchar i dyplomy zawodnikom wręczył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach podinsp. Marek Nowakowski.