r e k l a m a

spot_imgspot_img

„Otwarcie drugiego odcinka DTŚ 19 marca”

Na dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz poinformował, że oficjalne otwarcie drugiego odcinka DTŚ w Gliwicach odbędzie się 19 marca.

– Nie jest to data pewna na 100%, bo dopiero po wszystkich odbiorach będzie można ją potwierdzić – dodaje włodarz Gliwic. 19 marca miałaby się odbyć impreza, a mieszkańcy mogliby zobaczyć tunel od środka. Wówczas z drogi będą mogli korzystać piesi, rowerzyści i rolkarze.

– Możliwe, że jeszcze 20 marca do południa będzie się tam coś działo, ale wieczorem droga powinna być przejezdna – mówi Frankiewicz.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
8 lat temu

A co z kamienicami na Św. Katarzyny?
Kamienice się posypały, ludzi wykwaterowano nie gwarantując nic pewnego /remontu lub lokali zastępczych/ a DTŚ wraz z władzami oczywiście umywa ręce. Bardzo dobrze, że droga będzie otwarta – ale czy troska o mieszkańców kamienic przy DTŚ pojawi się dopiero wtedy kiedy coś strasznego się wydarzy?

Alfaro
Alfaro
8 lat temu
Reply to  Joanna

To pytanie kierujesz do zarządu DTŚ czy do redaktora tego portalu? Bo chyba pomyliłaś adresy.

Joanna
Joanna
8 lat temu
Reply to  Alfaro

Pewnie i pomyliłam – ale adresatów jeśli już, nie adresy – bo ani adresu redaktora ani zarządu nie zauważyłam powyżej.
Wracając do meritum – ciekawi mnie tylko to, że kilka miesięcy temu było głośno o mieszkańcach tych kamienic i ich problemach, a teraz cisza. Jak zwykle w tym kraju już wszyscy zapomnieli o całej aferze. Otwarcie DTŚ – nareszcie! Ale może bierzmy przykład z krajów Europy Zachodniej gdzie takie inwestycje nie szkodzą aż tak bardzo w sposób bezpośredni mieszkańcom okolicy.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI