r e k l a m a
spot_imgspot_img

Palmiarnia bije rekordy popularności

Gliwiczanie i turyści pokochali Palmiarnię i jej nową atrakcję – pawilon akwarystyczny. Dowodem jest frekwencja.

W ciągu roku – od momentu otwarcia akwariów, od 30.07.2013 do 29.06.2014 – gliwicką Palmiarnię odwiedziło ponad 209 tys. osób!

Ta liczba wskazuje, ile osób weszło do Palmiarni z biletem wstępu (nie obejmuje z kolei osób, które były na terenie Palmiarni podczas imprez zamkniętych/wynajem Palmiarni do celów komercyjnych). Stosujemy podwójny system weryfikacji: wyciąg z kasy fiskalnej oraz numerowany blankiet, więc nie ma tu mowy o pomyłce!

Od początku tego roku sprzedaliśmy już ponad 120 tys. biletów wstępu do Palmiarni.

Najwięcej osób odwiedza nas zimą, w czasie ferii. Z kolei najchętniej wybieranym dniem na wizytę w Palmiarni jest niedziela, kiedy jednego dnia przyjmujemy ok. 1,5 tysiąca zwiedzających. Tygodniowa średnia to 4-5 tys. osób.

W bieżącym roku rekord frekwencji padł 3 maja – kiedy nasze tropiki odwiedziło 2557 osób! W tym miejscu warto podkreślić, że Palmiarnia otwiera drzwi dla zwiedzających nawet podczas niektórych dni ustawowo wolnych, jak np. Boże Ciało, Niedziela Wielkanocna, Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Chętnie odwiedzają nas grupy zorganizowane. Na co dzień między godz. 9:00 – 13:00 Palmiarnia jest pełna dzieci. Zapisy takich wycieczek przyjmujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Zorganizowane grupy chętnie ruszają w podróż po gliwickich tropikach z przewodnikiem. W miesiącu mamy średnio 150 „oprowadzeń”.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI