r e k l a m a


Piast Gliwice ma nowego rzecznika, ale nie ma oficjalnej strony

Z początkiem października decyzją Zarządu GKS Piast S.A. nowym rzecznikiem prasowym klubu został Przemysław Plisz.

Będzie on łączył stanowisko rzecznika prasowego oraz dyrektora ds. marketingu. Przemysław Plisz to wydawca i redaktor naczelny miesięcznika O Krok – Wisła, Istebna, Ustroń. Ponadto prowadzi własną działalność związaną z akcjami marketingowymi i promocyjnymi.

Organizował szereg akcji o charakterze społecznym, m.in. imprezy takie jak „Muzyczno-poetyczne Wieczory przy mikrofonie” lub „Szalone lata 60,70 i 80”. Współorganizator finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach. Uczestnik I edycji organizowanej przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej Akademii Dziennikarskiej. Ukończył Socjologię oraz Zarządzanie Kadrami i Komunikację Społeczną. W latach 2006-2008 pracował jako Doradca Personalny na Politechnice Śląskiej, organizator Targów Pracy, szkoleń, staży i praktyk dla studentów. W późniejszym czasie promotor i marketingowiec dla firmy Sony, a także manager oddziałowy ds. szkoleń w firmie AXA.

Ze sportem związany od dzieciństwa, choć jego treningi w Carbo Gliwice nie trwały zbyt długo to zaszczepiły miłość do piłki nożnej na całe życie.

Trenował karate Kyokushin, a obecnie grywa w tenisa i grywa z przyjaciółmi w piłkę na orlikach. Interesuje się marketingiem politycznym i sportowym, na temat których chce napisać pracę doktorską.

Do Piasta przyszedł jako osoba, której ambicją jest umocnienie marki Gliwickiego Klubu Sportowego, stworzenie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku, a tym samym przyciągnięcie nowych sponsorów.

Przypomnijmy, że wcześniej – przez 14 lat – funkcję rzecznika prasowego pełnił Grzegorz Muzia. 30 września skończyła się jego umowa z klubem.

– Kończy się pewien rozdział w moim życiu, ale nie kończę swojej misji jaką jest Piast Gliwice. Jeszcze w tym tygodniu, pod doskonale znanym Wam adresem www.piast.gliwice.pl zostanie uruchomiony nowy, niezależny portal klubu sportowego „Piast”. Bardzo liczę na to, że będzie tak licznie odwiedzany jak pierwsza w historii strona Piasta, której od 1997 roku jestem redaktorem naczelnym – pisze Grzegorz Muzia.

– Niezorientowanych informuję, że domenę www.piast.gliwice.pl zarejestrowałem, gdy pierwszy zespół Piasta startował w „B” klasie. Chcę podkreślić, że przez te 14 lat użyczałem ją klubowi nieodpłatnie! Trzy miesiące temu poinformowałem zarząd klubu, że po rozwiązaniu umowy z moją osobą, nie zamierzam dalej użyczać jej na dotychczasowych warunkach spółce Piast S.A. Domena ta jest spopularyzowana na całym świecie i chciałbym, aby jak najdłużej była najlepszym, a przede wszystkim rzetelnym źródłem informacji dla wszystkich sympatyków „Piastunek” – informuje Muzia.

Nowa strona Piasta Gliwice jest w budowie. Teraz oficjalne informacje dotyczące klubu będzie można znaleźć pod adresem www.piast-gliwice.eu

(www.piast.gliwice.pl)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antyfan
Antyfan
12 lat temu

Spokojna Wasza roszczochrana.
Strona się produkuje i napewno będzie z milion razy bardziej profesjonalna, niż ta dotychczasowa.
http://www.piast-gliwice.eu

kibic
kibic
12 lat temu

czy będzie bardziej profesjonalna? może tak bo tą stara prowadził sam muzia. teraz pewnie pójdą środki z klubu większe ale adres maja o wiele gorszy niż strona muzi

Antyfan
Antyfan
12 lat temu
Reply to  kibic

Może i gorszy, ale ja ten adres wklepuje raz, dodaje do ulubionych i zapominam o nim.

gliwiczanin
gliwiczanin
12 lat temu

życzymy powodzenia ale słabo widzimy przyszłośc z tak marnym doświadczeniem

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI