r e k l a m a


Piast Gliwice zmieni klubowy herb? Kibice przeciw

Być może w nowym sezonie na koszulkach piłkarzy Piasta pojawi się nowe logo klubu.

16 stycznia odbyło się spotkanie kierownictwa klubu i stowarzyszenia GKS Piast. Stowarzyszenie chce stale czerpać korzyści z używania herbu przez drugi podmiot. Taki stan z kolei nieodpowiada klubowi, który ma ograniczone możliwości, choćby w sprzedaży pamiątek klubowych.

Herb jest własnością stowarzyszenia, które ma 33% udziałów w spółce akcyjnej. Spółka odpłatnie wykorzystuje logo na podstawie umowy zawartej ze stowarzyszeniem, ważnej jeszcze do czerwca. Herb jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym.

W takiej sytuacji są dwie opcje – informuje serwis piastgliwice.eu – po pierwsze spółka akcyjna Piast Gliwice może wykupić herb, lecz to wiąże się ze sporymi kosztami. Tak więc pod uwagę brane jest także stworzenie nowego herbu Piasta.

Żadne wiążące decyzje jeszcze nie zapadły, ale ta możliwość jest brana bardzo poważnie pod uwagę w klubie – czytamy na stronie kibiców Piasta.

Kibicom pomysł zmiany herbu bardzo się nie podoba.

(piastgliwice.eu)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
12 lat temu

Proponuję herb – bluza z kapturem i puszka spreju

Ehehehe
Ehehehe
12 lat temu

a ja taki jak na tej fotce. ;d

Żabol!
Żabol!
12 lat temu

Tylko Górnik!!! 19\G/48

...
...
12 lat temu

a ja proponuje odwrocone g lub logo NIGDY kibice Piasta częściej z tym chodzą niż z normalnym logiem Piasta. Widac wiec jacy kibice – wazniejsze jest walczyc z innymi niz kibicowac druzynie.
Moje zdanie jest takie – powinien byc herb z pierwszych lat Piasta – ten ani nie jest ladny. a oplacac sie temu stowarzyszeniu ktore bedzie ciagnac kase mysle nie trzeba. Zarzad dobrze robi zmieniajac herb. choc te szczyle sie beda cedzić – *** im : )

acer
acer
12 lat temu

hahaha

arcadio_mat z jagiellońskiej
arcadio_mat z jagiellońskiej
11 lat temu

a wrócić do pierwotnego loga i tyle

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI