spot_img

Piast gra z Górnikiem. Policja gotowa

W sobotę, 10 lutego, odbędzie się mecz ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Górnikiem Zabrze (rozpoczęcie o godz. 17.30).

„Spotkanie, które rozegrane zostanie w naszym mieście, przyciągnie wielu kibiców, którzy przyjadą tu różnymi środkami transportu, w tym także samochodami osobowymi. Przewidujemy zatem wzmożony ruch pieszy oraz samochodowy przed i po meczu” – informuje policja z Gliwic.

„Aby sprawnie przemieszczać się i parkować, warto uwzględnić przewidywane utrudnienia w swoich planach. Perturbacje związane z zwiększonym ruchem i parkowaniem mogą rozpocząć się już po godzinie 16:00. Oczywiście nad bezpieczeństwem czuwać będą policjanci” – zapewnia policja.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI