spot_img

Testują nową sygnalizację świetlną. Gdzie?

Przez najbliższych kilka dni będzie działała testowo. Mowa o nowo wybudowanej w ostatnim czasie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: Okulickiego i Sowińskiego.

„Pierwsze uruchomienie sygnalizacji każdorazowo powinno być poprzedzone nadawaniem sygnału żółtego. Nie inaczej jest w tym przypadku. Kierowcy poruszają się jak dotąd, zgodnie z ustawionym oznakowaniem” – informuje ZDM Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak przerobią sygnalizację na Daszyńskiego na końcu tego odcinka
    Jutro koniec ferii znowu zaczną się korki na światłach a obwodnica jeszcze nieuruchomiona

  2. To jest sygnalizacja imieniem „wyborów samorządowych”. Niby testują, otworzą w naprędce i z przytupem, a potem będą naprawiać w nieskończoność.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI