r e k l a m a


Piast ma nowego sponsora

Nowym Sponsorem Strategicznym Piasta Gliwice została firma KAR-TEL.

Dzisiaj zawarta umowa obowiązywać będzie do końca 2013 roku z możliwością przedłużenia o kolejny okres. Dzięki niej klub mający swoją siedzibę przy ul. Okrzei zyskał Sponsora Strategicznego. Już od najbliższego meczu logotyp firmy KAR-TEL znajdzie się na froncie koszulek w których występować będą podopieczni Marcina Brosza. Powierzchnia logotypu wynosi dokładnie 80 cm2. Ponadto w ramach umowy klub zapewni m.in. możliwość posługiwania się tytułem Sponsor Strategiczny.

Logotyp KAR-TEL zamieszczony został również na ściankach, na tle których przeprowadzane są wywiady i konferencje prasowe.

Firma Handlowa KAR-TEL z siedzibą w Gliwicach działa na rynku telekomunikacyjnym GSM na terenie całego kraju ponad 20 lat. Współpracuje z największymi markami z tej branży w Polsce: T-Mobile, PTK Centertel (Orange), Polkomtel, Play, Pocztą Polską, Selgros, Auchan, InPost oraz wieloma innymi podmiotami. KAR-TEL sprzedaje usługi GSM do ponad 8000 firm w Polsce. Zatrudnia ponad 150 osób, osiąga przychody przekraczające miliard złotych rocznie.

Image14

Firma produkuje również urządzenia i systemy teleinformatyczne jest operatorem m. in. systemów lojalnościowych, parkomatowych i pocztowych.

W 2012 roku zakończyła budowę pasażu handlowego „JASNA”. Na rok 2014 przewiduje zakończenie prac związanych z budową ośrodka sportowo-rekreacyjnego „JASNA 31” – Na ponad 10 tys. m2 znajdą się korty tenisowe, boiska do squasha, 14-metrowa ścianka wspinaczkowa, hala do futsalu, siłownia, SPA, basen, pub sportowy, sale sportowe, parkingi podziemne wraz z myjnią samochodową.

Wczoraj w mediach pojawiły się informacje, że Marcin Robak może odejść z Piasta. Klub z Okrzei ma ponoć w planach sprzedanie Robaka za 600 tys. zł, a ściągnięcie do Gliwic Mateusza Maka z GKS-u Bełchatów. Dziś zapytaliśmy o to włodarza klubu.

Infogliwice.pl: – Mateusz Mak zamiast Marcina Robaka?
Jarosław Kołodziejczyk, prezes Piasta Gliwice: – Marcin ma ważny kontrakt z nami. Poza tym, my chcemy i Maka i Robaka.

Image15

Image16

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
alex
alex
10 lat temu

Bardzo ładne te blizniaczki:)

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

antypiast jak zawsze chciał zamieszanie wprowadzić

alex
alex
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Chodzi ci o muuuuuuuzie zazdrosnika?

ada
ada
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Muziaaaaa po takim czasie dalej ma zal do calego swiata?????

cliper
cliper
10 lat temu

po meczu z bełchatowem zadałem pytanie co bedziemy miec z tego meczu i sprawa sie wyjasnia..

no jo
no jo
10 lat temu

a ta „jasna 31” stanie sie obowiązkowym miejscem „odnowy” zawodników Piasta- ciekawe czy odpłatność za rok przewyższy ten 1 mln ?

zuza
zuza
10 lat temu
Reply to  no jo

a jak beda mieli za darmo odszczekasz te swoje spekulacje kolego?

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

TYLKO PIAST!

Szczery
Szczery
10 lat temu

tylko ta nazwa jakaś tak korupcyjne 😉
a o Jasnej 31 można wszystko napisać, tylko nie to, że będzie tam basen – tam basen już był ale GATu, a teraz będzie malutki BASENIK o ćwiczeń, ale nie do pływania….
TAki obiekt w sercu miasta na pewno się przyda i ….przypieczętuje plajtę Starego Hangaru…

Gliwiczanin
Gliwiczanin
10 lat temu

Brawo. Gliwicka Firma wspiera Gliwicki Klub

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI