r e k l a m a

spot_imgspot_img

Piast wygrał pierwszą połowę, ale przegrał mecz (TV i foto)

W pierwszej połowie padły dwie bramki, ich strzelcami byli Kędziora i Podgórski.

Niestety, w drugiej połowie Kolejarz Stróże zaczął odrabiać straty. Bramkę kontaktową strzelił Janusz Wolański, a dwie kolejne Maciej Kowalczyk. Mimo dobrej walki, gliwiczanie nie byli w stanie wyrównać.

Kolejarz plasuje się w ligowej tabeli tuż pod Piastem, który zajmuje 4. miejsce.

Podczas meczu kontrolnego, początek spotkania należał do gości. Gliwiczanie jednak szybko przejęli inicjatywę.

W 16. minucie Podgórski wykonał rzut rożny, w polu karnym zrobiło się zamieszanie, a wykorzystał je Wojciech Kędziora, który zdobył pierwszą bramkę.

Tuż przed końcem pierwszej połowy, w polu karnym został sfaulowany Tomasz Podgórski.

Kapitan Piasta bez problemu pokonał bramkarza Kolejarza. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 2:0.

W drugiej części nie było już tak kolorowo. Wolański strzelił kontaktową bramkę w 53. minucie. Po czterech minutach było już 2:2. Bramkę zdobył wyróżniający się w spotkaniu Maciej Kowalczyk.

W 66. minucie na listę strzelców po raz drugi wpisał się Kowalczyk.

Żaden z obrońców Piasta nie przeciął podania wzdłuż bramki i gracz z numerem 19 z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

Gospodarzom nie udało się już odrobić straty.