r e k l a m a


Pies przywiązany do samochodu. Właściciel był zdziwiony wizytą straży miejskiej

W sobotę strażnicy miejscy z Gliwic otrzymali zgłoszenie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

Według zgłaszającego od dłuższego czasu pies przywiązany był do haka holowniczego pojazdu. Dodatkowo zwierzę nie miało dostępu do wody. Strażnicy na miejscu zastali właściciela, który wzburzony był faktem ich przybycia i nie widział nic złego w tym, w jaki sposób przetrzymuje swojego psa. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa jakim jest znęcanie się nad psem sprawę strażnicy przekazali na policję, która przyjechała na miejsce.

Strażnicy apelują: Jeśli wiemy o przypadkach znęcania się nad zwierzętami lub widzimy psa poruszającego się samotnie po ulicy powinniśmy zawiadomić odpowiednie służby. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem Straży Miejskiej (986), Policji (997) i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (505-299-686). Sprawą mogą zająć się również pracownicy miejskiego schroniska dla zwierząt (513-127-426).

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
6 lat temu

NO BRAVO! Straż Miejska – pewnie uratowali pieska od zamarznięcia a tego gościa trzeba by było przykuć do płotu i spuścić gacie niech poczuje na własnej skórze jak to jest

fdd
fdd
6 lat temu

Tego stwora przywiązać do haka i przejechać się po wertepach. Tak ze 4 km a potem zostawić bez wody na mrozie.

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

A gdyby pies był uwiązany do haka wbitego w betonową ścianę, to co za różnica? W przypadku samochodu, w razie opadów pies może się schronić pod pojazdem przed deszczem. Ten kundelek nie jest zagłodzony, ani brudny, widać, że jest zadbany. Piesek po prostu pilnuje samochodu i to wszystko.

Ania
Ania
6 lat temu
Reply to  Anonimowo

Ustawa jest jasna. A przy mrozach ten niby zadbany piesek gdzie ma się schronić pod autem? No gratuluję braku empatii i wyobraźni

ProLife
ProLife
6 lat temu
Reply to  Ania

Współczujesz pieskowi? Współczuj raczej tym wszystkim dzieciom nienarodzonym, które się zabija podczas aborcji

Janek
Janek
6 lat temu
Reply to  Ania

Jakie znowu mrozy? W dzień są temperatury dodatnie.

666
666
6 lat temu
Reply to  Anonimowo

Puknij sie w leb pajacuuuu!!!!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI