Piłą spalinową zaatakował przechodnia, bo zwrócił mu uwagę

Z dość nietypowym wandalem mieli do czynienia wczoraj około godziny 23.00 policjanci na osiedlu Sikornik w Gliwicach.

Młody, nietrzeźwy mężczyzna zareagował agresywnie na uwagę przechodnia i… uruchomił posiadaną przy sobie piłę spalinową. Hałas zaintrygował mieszkańców. Ci, kiedy tylko zobaczyli, co się dzieje, natychmiast zawiadomili stróżów prawa.

Zanim pijany „pilarz” został zatrzymany przez policjantów z grupy szybkiego reagowania, zdążył zmasakrować trzy ławki. Bo to właśnie na nich wyżył się, kiedy zdenerwował go przechodzień. Mężczyznę trzeba było obezwładnić i dopiero potem udało się go przewieźć do policyjnego aresztu. Na razie nie wiadomo, kim jest tajemniczy pilarz – funkcjonariusze właśnie ustalają jego tożsamość.
Przy okazji informujemy, że zgodnie z literą prawa obowiązującą w naszym kraju, każdy, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Ponadto sąd może nałożyć na sprawcę obowiązek naprawienia szkody.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beks
Beks
7 lat temu

Dlaczego skorumpowana POlicja w tym kraju strzela do pacjentów w szpitalach a z bandziorem, atakującym ludzi piłą albo nożem, obchodzi się jak z jajkiem?

Krzysiek
Krzysiek
7 lat temu

gdzie on pociął te ławki? przy jakiej ulicy?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI