r e k l a m a


PKM Gliwice ma nową prezes. Zna tę spółkę

Zmian w gliwickich spółkach miejskich ciąg dalszy. W poniedziałek w Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej pojawiła się nowa prezes. To Mirella Musiolik.

Dotychczasowemu prezesowi Henrykowi Szaremu skończyła się umowa.

Warto dodać, że nowa prezes zna spółkę, bo była wieloletnim pracownikiem PKM Gliwice w dziale prawnym.
Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego.

„Jest również prezesem Pływalni Wodnik w Paniówkach, którą zrestrukturyzowała i wprowadziła programy naprawcze po ustępującym prezesie” – czytamy na Facebooku PKM Gliwice.

PKM powstał w 1991 r. po przekształceniu WPK na 17 niezależnie działających przedsiębiorstw autobusowych oraz na mających wspólną dyrekcję 5 zakładów tramwajowych. Od połowy 1997 roku PKM Gliwice działa jako spółka z o.o., w której największe udziały posiada miasto Gliwice. Podstawowym zadaniem spółki jest wykonywanie zleconych zadań w zakresie usług przewozowych komunikacji miejskiej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BYŁY PRACOWNIK
BYŁY PRACOWNIK
27 dni temu

pracowałem w pkm 20 lat z pania prezes też wspaniała kobieta no cóż pan szary to starej daty człowiek niereformowalny ciagle niezadowolony jedno mu przyznam że wyprowadził tą ruinę w 90 latach na prosta chaszcze przerastały płot pozdrawiam

Jaron
Jaron
26 dni temu

A to kim u was była obecna pani prezes

Jaron
Jaron
25 dni temu

Jak by ten” Stary Niereformowalny Człowiek „był faktycznie takim jak go obrażasz to dalej byście jeździli Ikarusami i wyglądali byście jak za starej pierwej,teraz sory ,nie wam bo tu jest info „były pracownik ” kasa po płynie do portfeli po tych zmianach😱😱😱
Po za tym jak coś piszesz to się zastanów,” Niereformowalny” a tu naraz piszesz ,żeby nie on to by bazy widać nie było tak by zarosła🤔🤔🤔.

John.
John.
27 dni temu

Wiadomo w jakiej dzielnicy Pani mieszka? Bo jestem ciekaw którędy teraz będą puszczane nowe linie, wcześniej były to Stare Gliwice.

🐈‍⬛
🐈‍⬛
26 dni temu
Reply to  John.

Ale że Prezes ma jeździć do pracy autobusami czy jadąc samochodem je widzieć i na tej podstawie wnioskować, że wszystko jest w porządku i ludzie powinni być zadowoleni?

BYŁY PRACOWNIK
BYŁY PRACOWNIK
21 dni temu

jaron ty jestes debilem czego ty nie rozumiesz w tym wpisie

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI