Placówka NFZ w nowym miejscu

Z końcem września 2013 r. zmienia się lokalizacja placówki Narodowego Funduszu Zdrowia w Gliwicach.

Od 30 września 2013 r. ubezpieczeni będą przyjmowani w nowej siedzibie przy ul. Wincentego Pola 7 (budynek Gliwickich Zakładów Urządzeń Technicznych). W placówce pacjenci będą mogli jak dotychczas załatwić sprawy dot. Kart Ubezpieczenia Zdrowotnego, Europejskich Kart Ubezpieczenia Zdrowotnego, środków pomocniczych i przedmiotów ortopedycznych oraz zarejestrować się w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. W nowej lokalizacji Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, służące do weryfikacji statusu ubezpieczeniowego w systemie Śląskiego OW NFZ, będą wydawane od ręki.

Do tej pory uzyskanie elektronicznej KUZ wiązało się z dwiema wizytami w placówce, a czas oczekiwania na kartę wynosił ok. dwóch tygodni.

Osoby, które złożyły wnioski o wydanie Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego od początku bieżącego roku do dnia 25 września 2013 r. w Delegaturze przy ul. Górnych Wałów 9 w Gliwicach a dotychczas nie odebrały swojej karty – otrzymają Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego pocztą na adres wskazany na karcie lub też będą ją mogły odebrać w placówce przy ul. Wincentego Pola 7.

Nowa siedziba NFZ w Gliwicach jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W jej pobliżu znajduje się parking.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anfa
Anfa
8 lat temu

I co to zmieni, czas oczekiwania w kolejce 2h tam kolejki były już o 7 rano. Fakt dobrze ze w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy, i kartę drukują na miejscu tak jak w Katosach

cliper
cliper
8 lat temu

nowa placówka super-ale już sobie wyobrażam to oburzenie ludzi ze tak daleko od przystanku trzeba iśc-masakra jakaś a przecież było tak fajnie

bfshj
bfshj
8 lat temu
Reply to  cliper

Prawdę mówiąc wcale tak blisko wcześniej nie było do przystanku. W stronę Sikornika, Szczygłowic ok, ale do centrum żeby się dostać też trzeba było maszerować.

gość
gość
8 lat temu

,,Nowa siedziba NFZ w Gliwicach jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W jej pobliżu znajduje się parking.” – a gdzie jest przystanek autobusowy… chyba nie do końca pomyślano o tych osobach niepełnosprawnych,w końcu nie każdy jeździ samochodem 🙁

Adam
Adam
8 lat temu
Reply to  gość

A kto myśli o osobach jeżdżących komunikacją?

Spójrz na Centrum Onkologii. Owszem, jeździ jakiś autobusik z Placu Piastów i spod dworca, ale komunikacja z jakiegokolwiek innego miejsca wiąże się z przesiadką na Placu Piastów, która godzinowo nie zawsze wypada za ciekawie.

edek
edek
8 lat temu

Poczekajcie aż powstanie DTEŚka.

Anonimowo
8 lat temu

więc jakim autobusem tam się można dostać???

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI