Podejrzani o handel narkotykami i dopalaczami zatrzymani

Nie ma tygodnia, by gliwiccy policjanci nie zatrzymywali osób mających powiązania z narkobiznesem. Dla przykładu podajemy działania kryminalnych z „jedynki” oraz komendy miejskiej. W ich ręce tym razem wpadli 32-letni mieszkaniec Zabrza oraz 24-letni pyskowiczanin.

W czasie przeszukania pierwszego z mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 38 gramów dopalaczy, a drugiemu udowodnili posiadanie jeszcze większych ilości narkotyków, w tym przede wszystkim twardych środków psychotropowych. Kryminalni z pierwszego komisariatu wytropili podejrzanego 32-latka w Zabrzu, choć zajmował się on swoim procederem również w Gliwicach.

A wczoraj, na wniosek policji i prokuratury, gliwicki sąd rejonowy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanego przez kryminalnych z komendy miejskiej 24-letniego pyskowiczanina. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.
Łącznie w ostatnich dniach gliwiccy stróże prawa zabezpieczyli prawie dwa kilogramy niedozwolonych środków, które dzięki temu nie trafią na „rynek”. Ich posiadacze z całą pewnością odpowiedzą karnie, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI