r e k l a m a
spot_imgspot_img

Policja poszukuje tego mężczyzny. Uszkodził samochód

Policjanci i prokurator z Gliwic zwracają się o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia szyby czołowej zaparkowanego samochodu marki volkswagen jetta o numerze rejestracyjnym SG 3995G.

Do uszkodzenia doszło w dniu 20 czerwca 2017 roku około godziny 19:25 w Gliwicach przy ulicy Przyszłości 64, na parkingu przyblokowym. W toku czynności śledczy zabezpieczyli nagranie z monitoringu z wizerunkiem sprawcy.

Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na nagraniu, po podejściu do przedniej szyby zaparkowanego pojazdu uderzył w nią pięścią, powodując jej uszkodzenie.

Osoby posiadające jakikolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych sprawcy uszkodzenia mienia, proszone są o kontakt z dyżurnym V komisariatu policji pod nr tel (32) 239 03 50 lub pod całodobowym nr tel 997.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
autor posta
autor posta
6 lat temu

Guzik widać na tych gliwickich monitoringach. Pamiętam jak ktoś oblał kwasem pewnego niebieskiego Opla na trynku i do dziś pomimo nagrania nie ma winnego a sporo osób było przesłuchiwanych. Po co te kamery ? może warto wymienić na takie z lepszą rozdzielczością ?

Mariusz
Mariusz
6 lat temu
Reply to  autor posta

Gdybyś chciał wiedzieć autorze posta to jest to prywatny monitoring wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni a nie gliwicki monitoring miejski.

zap
zap
6 lat temu

autorze posta „Marjuszu” twój post wcale nie zwiększa rozdzielczości monitoringu osiedlowego…lepiej było oddać kasę na biednych a nie na kamery sprzed 17 lat.

Gliwiczanin
Gliwiczanin
6 lat temu

Czyj ten monitoring nie ma większego znaczenia. Pytanie jest inne-po co to publikować,jak i tak nic z tego nie wyniknie. Przecież ten obraz jest nieczytelny. To bez sensu…..

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI