r e k l a m a


Policja: wypadki, kolizje, ranni, pijani kierowcy

W minionym tygodniu na drogach Gliwic i powiatu doszło do 4 wypadków, w których 4 osoby zostały ranne.

Odnotowano 66 kolizji, zatrzymano 16 nietrzeźwych kierowców. W czasie długiego weekendu nie doszło w naszym rejonie do żadnego poważnego wypadku drogowego. Jedynie 2 listopada w Toszku około godz. 19.30 doszło do potrącenia pieszego, który wtargnął pod nadjeżdżający autobus. Pieszy doznał obrażeń ciała. W ciągu trzech dni odnotowano 17 kolizji.

Przez cały poniedziałkowy poranek trwa akcja Trzeźwość. Jej wyniki podamy niebawem.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
alka48
alka48
10 lat temu

nie ma co dziwić się kolizją, skoro kierowcy nie przestrzegają podstawowych przepisów, wczoraj(niedziela) godzina koło 14.30 droga z Auchan na Rybnickiej do Bojkowa, kierowca pewnego auta wyprzedza na zakręcie gdzie linia ciągła na trzeciego, usiłuje zepchnąć nas na pobocze, by nie zderzyć się z jadącym z przeciwka autem, dobrze że nie ja siedziałam za kierownicą, bobym nie opanowała auta z przerażenia, skończyło się tylko lekkim poślizgiem bo lał deszcz,a kierowca auta beztrosko skręcił w drogę do Bojkowa , czyli na tych 300 metrach musiał wyprzedzać na wariata żeby co udowodnić? że życie innych nie ma dla niego znaczenia? że jest… Czytaj więcej »

ndsnfi
ndsnfi
10 lat temu

Ja się pytam gdzie jest policja? Np. na Rybnickiej, gdzie auta pędzą jak na autostradzie. We Wszystkich Świętych jakiś idiota wyprzedzał na „czołowe” gdybym nie zaczął trąbić, to już by debila z nami nie było… selekcja naturalna, ale szkoda mi tych naprzeciwko bo przez kretyna by życie stracili…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI