spot_imgspot_img


Policjant poszedł na zakupy. Zatrzymał mężczyznę

W sobotę, 4 lutego, dzielnicowy z gliwickiego I komisariatu usłyszał podniesiony męski głos, który w sposób niezwykle grubiański, nieprzyzwoity, obrażał ekspedientkę jednego ze sklepów spożywczych. Funkcjonariusz zauważył scenę, w której „klient” pokazał pracownicy nieprzyzwoity gest i wyjechał ze sklepu wózkiem. Policyjny instynkt nakazał interwencję.

„Policjant podbiegł do mężczyzny i okazując legitymację służbową, przedstawił się. Poprosił o wyjęcie paragonu za towar znajdujący się w wózku. Mężczyzna oświadczył, że właśnie wyszedł z izby wytrzeźwień, nie ma przy sobie gotówki, a do sklepu przyszedł towar pożyczyć i, jak twierdził, zamierzał zapłacić za niego w terminie późniejszym” – informuje policja.

„Tłumaczenie znakomite, ale… nie przekonało funkcjonariusza. Dzielnicowy zatrzymał delikwenta razem z towarem, na który składały się między innymi dwie butelki wódki o pojemności 0,7 litra każda. Potem okazało się, że wartość zuchwale ukradzionego przez 60-latka towaru miała wartość prawie 200 złotych.
Starszy sierżant Kamil Cieszkowski zadzwonił po pomoc i do czasu przyjazdu patrolu pilnował ujętego sprawcę kradzieży” – dodaje KMP Gliwice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 miesiąc temu

wódki też pilnował czy jak z kawą rozdał na chodniku? Mają nosa

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  Covid

Ciekawe czy sam za wszystko zapłacił ?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI