r e k l a m a
spot_imgspot_img

Półmaraton Gliwicki już 4 listopada

4 listopada spod hali widowiskowo – sportowej Arena Gliwice wystartuje V Radan Półmaraton Gliwicki. Dla miłośników biegania przygotowano aż 3 różne trasy. Zapisy trwają! Dzień wcześniej, w tym samym miejscu, ścigać będą się dzieci.

Półmaraton Gliwicki to wielkie wydarzenie dla wszystkich, którzy mają bieganie we krwi. Tegoroczna, piąta edycja odbędzie się w otoczeniu Areny Gliwice. To najmłodsi zameldują się na starcie jak pierwsi. W sobotę, 3 listopada przygotowano 7 biegów dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych i dystansie. Długość trasy, jaką zawodnicy mają do pokonania uzależniona jest od ich wieku. Najmłodsi w „Biegu Bąbla” będą musieli przebiec 100 m. Natomiast najstarsi – 1,5 km. Pierwsze starty zaplanowano na godz. 14.00. Biuro zawodów dla dzieci otwarte będzie 3 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00, przy Arenie Gliwice.

W niedzielę 4 listopada odbędzie się bieg główny. Jak na półmaraton przystało będzie on liczył 21 097,5m. Równocześnie z biegiem głównym zaplanowano ćwierćmaraton, czyli „Gliwicką Dychę” oraz wyścig nordic walking na dystansie 10km. Zapisy prowadzone są na stronie b4sportonline.pl/PolmaratonGliwicki.

Znana jest już również trasę, którą przebiegną maratończycy i uczestnicy biegu na 10 km. Trasa może jeszcze ulec delikatnym poprawkom, ale to, jak zapewniają organizatorzy, będzie czysta kosmetyka.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI