r e k l a m a


Półmaraton Gliwicki już w weekend

Przed nami aktywny weekend. W sobotę i niedzielę w Gliwicach nie zabraknie sportowych atrakcji związanych z II Półmaratonem Gliwickim.

Atrakcje czekają na nas już w sobotę, 17 października. Na terenie Centrum Edukacji i Biznesu (Nowe Gliwice, ul. Bojkowska 37) od godz. 14.00 będzie można odwiedzić targi sprzętu sportowego, spotkać sportowców, obejrzeć pokazy sprzętu strażackiego i wojskowego. Specjalnie dla najmłodszych tego dnia odbędą się biegi na krótkich trasach (od 100 metrów dla najmłodszych po 1500 metrów dla nastolatków). Nie zabraknie też muzyki. Sobotnia część imprezy zakończy się o godz. 20.00.

Największe sportowe emocje czekają nas w niedzielę – o godz. 10.00 z terenu Nowych Gliwic wystartuje II Półmaraton Gliwicki oraz bieg na 10 km i marsz nordic walking. Uczestnicy głównego biegu będą mieli do pokonania ponad 21 km, a pozostałych konkurencji 10 km. Wszystkich będzie obowiązywał limit czasowy – 3 godziny. Trasa poprowadzi m.in. przez ulice: Kochanowskiego, Słowackiego, Okulickiego, Kozielską, Jasnogórską, Zwycięstwa, Wrocławską, Akademicką, Robotniczą, Krzywoustego i Bojkowską do mety w Nowych Gliwicach. Trudy sportowych zmagań umilą występy zespołów: Wiewiórka na Drzewie oraz Glass Balerina, Łami Łuki i Minimum Masy. Impreza jest dofinansowana z budżetu miasta Gliwice.
polmaraton_mapka

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI